Obecné

Pre maloobchodných zákazníkov nie je stanovená žiadna minimálna čiastka! Pre Novus Customers a Forever Business Owners je minimálna výška objednávky stanovená na 60 €.

Ak sa chcete dozvedieť viac o príležitosti Forever, pomôcť s objednávkou, alebo máte iné otázky, kontaktujte prosím náše zákaznícke centrum na telefónnom čísle +421 2 5441 6961 alebo e-mailom na flpsr@foreverliving.sk.

 

Spoločnosť Forever Living Products ponúka rad produktov pre zdravie a krásu, medzi ktoré patrí ten najpopulárnejší produkt, gél Aloe Vera Gel, cez vitamíny a doplnky, až po produkty osobnej starostlivosti. Máme viac než 100 produktov. Ak si chcete pozrieť katalóg našich produktov, kliknite na sekciu Produkty.

Maloobchodní zákazníci majú od dátumu nákupu 30-dňovú 100 % garanciu vrátenia peňazí (okrem poštovného).

Všetky objednávky podané od FBO sú považované za koncový predaj. V prípade poškodenia produktu vám ho radi vymeníme za nový produkt.

Pre podrobnejšie informácie si prosím pozrite Politiku spoločnosti Forever.

Za maloobchodné objednávky prijímame platby kartou (Visa, Mastercard),a lebo bankovým prevodom na účet.

Od FBO prijímame platby kartou (Visa, Mastercard), bankovým prevodom, na dobierku, alebo je možná platba v hotovosti pri osobnom prevzatí obednávky v Bratislave alebo Košiciach.