ŽIVOTNÁ SILA FOREVERU

Aloe Barbadensis Miller. Je to dlhý názov, no je to názov, ktorý stojí za to vedieť. V suchých oblastiach po celom svete môžeme nájsť okolo 400 druhov rastlín Aloe. Každý z nich je svojim spôsobom prospešný, no existuje len jeden druh, ktorý je po celé tisícročia známy svojimi zázračnými utišujúcimi schopnosťami…
OBJAVTE VIAC

ALOE VERA

Aloe Vera od Forever sa pestuje na našich plantážach v Dominikánskej republike a v Texase. Aloe od Forever je starostlivo pestované a kultivované tak, aby sme zaistili čo najvyššiu možnú kvalitu rastliny. Aloe je často označované ako najlepší dar prírody vďaka svojmu prínosu pre zdravie a krásu získaného z gélu z vnútrajška rastliny. Vďaka svedomitému pestovaniu aloe, za najlepších podmienok a vo vhodnej klíme, ručíme za to, že dostanete ten najlepší dostupný produkt. Od rastliny k produktu priamo k vám.

PREHLIADKA NAŠICH PLANTÁŽÍ

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Objavte 6 500 akrov Forever aloe plantáží v krásnom prostredí Dominikánskej republiky - najväčším na svete! S dokonalou rovnováhou pôdy, ideálneho podnebia a dažďových zrážok tak akurát, pestujeme kvalitné aloe rastliny. Na našich plantážach v Dominikánskej republike máme viac ako 30 miliónov rastlín a zberáme viac ako 450 ton aloe týždenne!

SPOZNAJTE MIESTNYCH ĽUDÍ

MIESTNI ROĽNÍCI

V spoločnosti Forever Living Products sme vypestovali kultúru úspechu založeného na snahe zlepšiť životy ľudí, ktorí používajú naše produkty a nikdy sme nestratili a ani nestratíme z dohľadu ľudí, vďaka ktorým sme toho mohli dosiahnuť... Zamestnávame miestnych farmárov a poskytujeme im vynikajúce pracovné podmienky. Stabilné pracovné miesta a plat nám závidia iné mestá.