Podczas Eagle Managers Retreat 2014 nasi FBO doświadczyli tego, co natura ma do zaoferowania - od spotkania GLT na ranczu, do wolnego czasu na plaży i w górach. Eagle Managerowie mieli również unikalną okazję odwiedzenia Aloe Vera of America w Dallas, by dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak powstają ich ulubione produkty!

Jezioro Tahoe to duże słodkowodne jezioro w Sierra Nevadzie w Stanach Zjednoczonych. Forever Business Owners mieli bezprecedensową okazję wzięcia udziału w zaawansowanych szkoleniach na najwyższym poziomie, nawiązywania kontaktów z innymi liderami Forever oraz cieszenia się pięknymi widokami – niezależnie od tego, co planowali!

Eagle Managerowie to reprezentacja naszych FBO, którzy zaangażowani są w budowanie swojego biznesu oraz pomagają innym wyglądać i czuć się lepiej, i budować swoje własne biznesy Forever. Program Eagle Manager został stworzony dla uhonorowania tych wybitnych jednostek. Każdego roku, laureaci programu, spotykają się na Eagle Managers Retreat w różnych egzotycznych miejscach świata.
Eagle Managers Retreat 2014