Pievienojies mums greznajā Costa Navarino, Grieķijā 2016. Menedžeru Ērgļu Salidojumā. Menedžeri Ērgļi piedzīvos pārsteidzošas 4 dienu apmācības, aktivitātes un sadarbību vienā no skaistākajām vietām pasaulē.

Grieķija, kas sastāv no divām kontinentālām pussalām un tūkstošiem salu visā Egejas un Jonijas jūrā, rietumu civilizācijas bieži to sauc par dzimteni. Atēnas, tās galvaspilsēta, saglabā senus apskates objektus, tostarp 5. gs. pirms mūsu ēras celto Akropoles citadeli Partenona templis. Grieķija ir arī pazīstama ar savām krāšņajām pludmalēm un Costa Navarino kūrortu, kas atrodas 4km no skaistas pludmales!

Menedžeri Ērgļi ir mūsu Forever biznesa īpašnieki kuri velta laiku biznesa attīstībai un palīdz citiem izskatīties labāk un justies labāk, un attīstīt viņu Forever biznesu. Lai atzītu šos apbrīnojamos indivīdus, tika izdomāta šī veicināšanas programma Menedžeri Ērgļi. Katru gadu mūsu Forever biznesa īpašnieki var pretendēt dalībai Menedžeru Ērgļu salidojumam kādā no eksotiskajām pasaules vietām.
2016 Eagle Manager’s Retreat