Dołącz do nas w przepięknym Costa Navarino na Eagle Managers Retreat 2016. W tym zachwycającym miejscu Eagle Managerowie spędzą cztery fantastyczne dni na szkoleniach, zabawie i budowaniu kontaktów.

Grecja, na którą składa się jej część kontynentalna oraz tysiące wysp rozsianych na Morzu Egejskim i Jońskim, uznawana jest za kolebkę zachodniej cywilizacji. Stolica kraju, Ateny, wypełniona jest zabytkami kultury antycznej, z których najsłynniejsze to datowany na V w. p.n.e. zespół architektoniczny Akropolu, z Partenonem, świątynią poświęconą bogini Atenie. Grecja słynie również z przepięknych plaż, a te w kurortach Costa Navarino mają długość 4 km!

Eagle Managerowie to reprezentacja naszych FBO, którzy zaangażowani są w budowanie swojego biznesu oraz pomagają innym wyglądać i czuć się lepiej, i budować swoje własne biznesy Forever. Program Eagle Manager został stworzony dla uhonorowania tych wybitnych jednostek. Każdego roku, laureaci programu, spotykają się na Eagle Managers Retreat w różnych egzotycznych miejscach świata.
Eagle Managers Retreat 2016