Pripojte sa k nám v nádhernej Costa Navarino v Grécku na Eagle Manager’s Retreat 2016. Eagle Manažéri budú mať úžasné štvordňovej školenie v jednej z najviac dych vyrážajúcich destinácií na svete.

Grécko zložené z dvoch polostrovov a tisícov ostrovov po celom Egejskom a Iónskom mori je často nazývané kolískou západnej civilizácie. Hlavné mesto Atény zachováva staroveké pamiatky vrátane Acropolisu vybudovaného v piatom storočí pred naším letopočtom, citadely a Parthenónu. Grécko je tiež známe pre svoje nádherné pláže a letovisko Costa Navarino, ktoré má 4 km prekrásnych pláží priamo na prahu mesta!

Eagle Manažéri zastupujú našich FBO, ktorí sa venujú obchodným aktivitám a pomáhajú druhým vyzerať lepšie cítiť sa lepšie a pomáhajú ostatným budovať svoje vlastné Forever podnikanie. Chcete spoznať týchto úžasných jednotlivcov? Motivačný program Eagle manažér bol aj presne pre toto vytvorený. Naši FBO, ktorí sa kvalifikujú na Eagle Manager’s Retreat, jazdia každý rok do exotických destinácií po celom svete.
2016 Eagle Manager’s Retreat