Destinace Global Rally 2018, Aloe Vera of America, jedna ze tří našich aloe plantáží a množství atrakcí, to vše dělá z Dallasu speciální místo pro Forever. Texas je nejen ideálním místem pro # EMR19, ale také skvělým místem na návrat ke kořenům Forever.

Největším přínosem stát se Eagle manažerem je to, co tento status dělá pro vaše podnikání. Eagle manažeři vydělávají více, vytvářejí větší týmy, mají vyšší příjem z maloobchodních prodejů a s vysokou pravděpodobností budou pokračovat v získávání větších motivačních programů podle marketingového plánu Forever a dále tak rozšiřovat své Forever podnikání. Ve skutečnosti 67% těch, kteří se kvalifikují na Eagle manažera, pokračuje v kvalifikaci na Chairman 's Bonus, který je naším největším motivačním programem.

Tento úžasný motivační program právě dostal dvojnásobně lepší možnosti než dosud. Od roku 2019 si Eagle manažeři budou moci vybrat svou destinaci! Eagle manažeři, kteří se kvalifikují poprvé, budou cestovat do Dallasu a zažijí turné po Aloe Vera of America, výrobních zařízeních Forever. Věříme, že je důležité, aby se jako budovatelé Forever podnikání dozvěděli více o vertikální integraci společnosti Forever v jednom z domovů společnosti. Kvalifikujte se poprvé na pozici Eagle manažera a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Naši Eagle manažeři budou mít možnost navštívit také Pattayu v Thajsku. Resort na východním pobřeží Thajska, Pattaya, se může pochlubit krásnými plážemi a tradičními kulturními zážitky v rušném městě.

Kvalifikace na Eagle manažera 2019 probíhá od 1. května 2018 do 30. dubna 2019.
EMR19