Destinácia Global Rally 2018, Aloe Vera of America, jedna z troch našich aloe plantáží a množstvo atrakcií, to všetko robí z Dallasu špeciálne miesto pre Forever. Texas je nielen ideálnym miestom pre # EMR19, ale aj skvelým miestom na návrat ku koreňom Foreveru.

Najväčším prínosom stať sa Eagle manažérom je to, čo tento status robí pre vaše podnikanie. Eagle manažéri zarábajú viac, vytvárajú väčšie tímy, majú vyšší príjem z maloobchodných predajov a s vysokou pravdepodobnosťou budú pokračovať v získavaní väčších motivyčných programov podľa marketingového plánu Forever a ďalej tak rozširovať svoje Forever podnikanie. V skutočnosti 67% tých, ktorí sa kvalifikujú na Eagle manažéra, pokračuje v kvalifikácii na Chairman’s Bonus, ktorý je naším najväčším motivačným programom.

Tento úžasný motivačný program práve dostal 2x tak lepšie možnosti, ako doteraz. Od roku 2019 si Eagle manažéri budú môcť vybrať svoju destináciu! Eagle manažéri, ktorí sa kvalifikujú prvý krát, budú cestovať do Dallasu a zažijú turné po Aloe Vera of America, výrobných zariadeniach Forever. Veríme, že je dôležité, aby sa ako budovatelia Forever podnikania dozvedeli viac o vertikálnej integrácii spoločnosti Forever v jednom z domovov spoločnosti Forever. Kvalifikujte sa prvý krát na pozíciu Eagle manažéra a nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť!

Naši Eagle manažéri budú mať možnosť navštíviť Pattayu v Thajsku. Rezort na východnom pobreží Thajska, Pattaya, sa môže pochváliť krásnymi plážami a tradičnými kultúrnymi zážitkami v rušnom meste.

Kvalifikácia na Eagle manažéra 2019 prebieha od 1. mája 2018 do 30. apríla 2019.
EMR19