Eagle Manager olmaya hak kazananlar, aynı zamanda, dünyanın dört bir yanındaki güzel bir destinasyonda Eagle Manager's Retreat'e hak kazanırlar. EMR'de Eaglelar, Forever Global Liderlik takımı ve Yönetim Kurulu üyelerinin eğitimlerine ve dünyanın dört bir yanından en iyi gelen fbo'larını dinleme fırsatına sahip olacaklar! Kalifikasyon dönemi 1 Mayıs 2018'da başlayıp, 30 Nisan 2019'da bitmektedir.

Bir Eagle Manager olmanın en büyük yararı işiniz için size sağladığı katkıdır. Eagle Managerlar daha fazla kazanır, daha büyük ekipler oluşturur, daha yüksek bir perakende gelirine sahip olurlar ve Forever İş Planında daha büyük teşvikler almaya ve işlerini büyütmeye daha yatkındırlar. Aslında, Eagle Manager olarak nitelendirilenlerin % 67'si, en cömert teşvik programımız olan Chairman's Bonusu'da kazanmaktadırlar.

Ve bu inanılmaz teşvik 2X daha iyi olacak. 2019'dan başlayarak, Eagle Manager hedeflerini seçebilecek. Eaglelar, Dallas, Teksas ve Aloe Vera of America fabrika turunu, dünyanın her yerine Forever için üretim yapan merkezimizi gezmeyi tercih edebilirler. İş Sahiplerinin, Forever’ın Entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasının önemli olduğuna inanıyoruz - ve şimdi ilk defa Eagel manager olanlar bu fırsata sahip olacaklar.

Eaglelar Pattaya, Tayland'ı ziyaret etme seçeneğine sahip olacaklar. Tayland'ın doğu kıyısındaki bir tatil kenti olan Pattaya, kalabalık bir şehirde yer alan güzel plajlara ve geleneksel kültürel deneyimlere ev sahipliği yapmaktadır ve ikinci kalifikasyon şansını elde eden Eagle Managerlara ev sahipliği yapacak.

Kalifikasyon dönemi 1 Mayıs 2018'da başlayıp, 30 Nisan 2019'da bitmektedir.