Wyrusz w drogę do oazy na #FGR17 w Dubaju. Przygotuj się na niezrównane przeżycie! W 2017 r. laureaci Global Rally i Chairman’s Bonus wyruszą na pustynię. Dołączysz do nas?

Przygotuj się na luksus i styl tego pięknego miasta. Nowoczesne drapacze chmur, ekskluzywne hotele, zachwycająca architektura – to tylko niektóre wspaniałości, którymi olśni cię Dubaj. To również tutaj znajduje się najwyższy budynek na świecie, Burdż Chalifa, o wysokości 828 metrów.

Wyobraź sobie prawdziwą oazę na pustyni, z której może nie będziesz chciał/-a nigdy wyjechać. Global Rally to niezrównane przeżycie. Od niesamowitych szkoleń po inaugurację nowych produktów – to wydarzenie Forever jest wyjątkowe i szczególne dla tych, którzy uzyskają kwalifikację. W 2017r., zjazdowy pokaz odbędzie się 7 i 8 kwietnia w Dubai World Trade Center.


Program laureatów:
5K+: niedziela, 2 kwietnia - poniedziałek, 10 kwietnia
2.5K: poniedziałek, 3 kwietnia - poniedziałek, 10 kwietnia
1.5K: wtorek, 4 kwietnia - niedziela, 9 kwietnia
CBQ < 1.5K: środa, 5 kwietnia - niedziela, 9 kwietnia


Hotele obejmują:
JW Marriott Marquis
St. Regis Dubai
The W
Westin Al Habtoor City

Osoby bez kwalifikacji mogą zarezerwować podróż, noclegi i zajęcia z Arabian Adventures, by skorzystać ze specjalnych stawek hotelowych i fantastycznych wycieczek! Zarezerwuj tutaj: Arabian Adventures

Obserwuj Forever Global Events na Facebook oraz Instagram, aby dowiedzieć się więcej o tym, czego oczekiwać na #FGR17.

Do zobaczenia w Dubaju!