2-10 Nisan Dubai’de #FGR17 için vahaya doğru yolunuzu bulun. Eşi benzeri olmayan bir deneyime hazır olun! 2017 yılında Global Rally ve Chairman’s Bonus hak kazananları çöle doğru yola çıkacak. Siz de orada bize katılacak mısınız?

Bu güzel şehrin sahip olduğu lüksü ve tarzı yaşamaya hazır olun. Modern gökdelenler, lüks oteller ve hayranlık uyandırıcı mimari, Dubai’de bulunduğunuz süre içerisinde deneyimleyeceğiniz muhteşem şeylerden sadece birkaçı. Şehir aynı zamanda 829,84 metre yüksekliğe sahip Burj Khalifa ile dünyanın en yüksek binasına ev sahipliği yapmanın gururunu yaşamaktadır.
Çölün ortasında asla ayrılmak istemeyeceğiniz gerçek bir vaha düşünün. Global Rally eşi benzeri olmayan bambaşka bir deneyimdir. Bu Forever aktivitesi inanılmaz eğitimlerinden ürün lansmanlarına kadar katılmaya hak kazanan herkes için eşsiz ve özel bir organizasyondur. 2017 yılında Global Rally Show 7-8 Nisan tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
Hak Kazananlar için Katılım Programı:
5000 CC ve üzeri: 2 Nisan Pazar - 10 Nisan Pazartesi
2500 CC: 3 Nisan Pazartesi - 10 Nisan Pazartesi
1500 CC: 4 Nisan Salı – 9 Nisan Pazar
Chairman’s Bonus Hak Kazananı < 1500 CC: 5 Nisan Çarşamba – 9 Nisan Pazar
Konaklanacak Oteller:
JW Marriott Marquis
St. Regis Dubai
Westin Al Habtoor City
Eğer hak kazanmak için henüz fazla yol almadıysanız, başarılı olmak için çok çalışmanın şimdi tam zamanı! Global Rally’ye nasıl hak kazanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın. how to qualify here.

#FGR17’de sizleri nelerin beklediğini öğrenmek için Facebook ve Instagram üzerinde Forever Global Events’i takip edebilirsiniz.
Facebook and Instagram.