MAY 5-12

W 2019 r. odkryj magię Sztokholmu!

APR 9

Nowa formuła szkoleniowa! Znakomite szkolenia dla nowych FBO poprowadzą uznani liderzy Forever i znawcy produktów!

OCT 7-13

Aby uczcić 40-lecie działalności, Forever z dumą powita wszystkich Eagle Managerów w swoim domu – w terminie 7-13 października 2018 r.

MAY 14

Cena biletu: 30 PLN (do 13 maja 2016) 40 PLN w dniu Success Day (w miarę dostępności miejsc) Bilet wstępu obowiązuje również dzieci, niezależnie od wieku.* Przypominamy, że osoby, które uzyskały awans w marcu i kwietniu uprawnione są do odbioru biletu na majowy Success Day. *Spotkanie o charakterze biznesowym, uczestnictwo dzieci niezalecane.

SEP 10

Bilet wstępu obowiązuje również dzieci, niezależnie od wieku.* Przypominamy, że osoby, które uzyskały awans w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu uprawnione są do odbioru biletu na majowy Success Day. *Spotkanie o charakterze biznesowym, uczestnictwo dzieci niezalecane.

DEC 10

Awanse, odznaczenia i sukcesy polskich FBO! Gość specjalny - Dariusz Sikorski - szkolenie "11 ZASAD SUKCESU" - przedsiębiorca, coach, konsultant i trener biznesu; w sposobach działania i myślenia lubi iść pod prąd, a w jego szkoleniach i seminariach uczestniczyło już kilkadziesiąt tysięcy osób. Zaplanuj biznesowy 2017 rok z Forever!

APR 22-30

Forever wraca do domu świętować 40. urodziny! Dołącz do nas na #FGR18 w Dallas, w Teksasie.

JUN 11

Nowa formuła szkoleniowa! Znakomite szkolenia dla nowych FBO poprowadzą uznani liderzy Forever i znawcy produktów!

OCT 8

PIERWSZE KROKI DO MANAGERA Nowa formuła szkoleniowa! Znakomite szkolenia dla nowych FBO poprowadzą uznani liderzy Forever i znawcy produktów!

NOV 19

Monika Madoń Trener komunikacji, manager i współwłaściciel firmy ABT Zarządzanie energią. Komunikacja i budowa relacji. „W swojej pracy, jako trener, jestem wielkim fanem jasnych komunikatów, które ułatwiają wszystkim życie. Podczas moich szkoleń uczestnicy dowiadują się, jak mogą odnosić sukcesy w komunikacji i być bardziej spełnionymi w życiu.” Bilety w cenie 25 PLN

SEP 9

Sukces połączony jest z działaniem - ludzie sukcesu idą naprzód! Zapraszamy na wyjątkowy Success Day pełen emocji towarzyszących awansom z naszym gościem specjalnym - Wiceprezesem ds. Europy Peterem Bootsem!

JUL 15

Success Day w Krakowie

MAR 10

Uniwersytet Wrocławski Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Sala 2D ul. Uniwersytecka 7 godz. 11.00

JUN 10

Pierwsze Kroki do Managera

NOV 18

Pierwsze Kroki do Managera

OCT 1-5

Wyobraź sobie statek wycieczkowy, który zabiera Ciebie i setki innych FBO na przygodę życia. Wskocz na pokład i wypłyń z nami na szerokie wody biznesu oraz weź udział w światowej klasy szkoleniach, nawiąż nowe znajomości i świetnie się baw z Forever.

APR 2-10

Wyrusz w drogę do oazy na #FGR17 w Dubaju. Przygotuj się na niezrównane przeżycie! W 2017 r. laureaci Global Rally i Chairman’s Bonus wyruszą na pustynię. Dołączysz do nas?

APR 7

Hotel Golden Tulip ul. Towarowa 2, Warszawa godz. 11:00

NOV 10

Hotel Galaxy ul. Gęsia 22, Kraków godz. 11:00

SEP 16

Dołącz do nas w przepięknym Costa Navarino na Eagle Managers Retreat 2016. W tym zachwycającym miejscu Eagle Managerowie spędzą cztery fantastyczne dni na szkoleniach, zabawie i budowaniu kontaktów.

APR 17-25

Nie przegap niezrównanego przeżycia! Na Global Rally 2016 spotykamy się w Johannesburgu, w RPA! Zdobędziesz tam Inspirację, weźmiesz udział w szkoleniach największych światowych liderów, poznasz nowe produkty i narzędzia!

SEP 21-27

Dołącz do nas w cudownym Cancun w Meksyku na Eagle Managers Retreat 2015. Eagle Managers spędzą w tym wspaniałym miejscu 4 fantastyczne dni, biorąc udział w szkoleniach, świetnie się bawiąc i budując kontakty.

APR 19-25

W Singapurze fantastycznie się bawiliśmy! Szkolenia globalnych liderów, inauguracja Forever Essential Oils™ i więcej czeków Chairman’s Bonus niż kiedykolwiek przedtem - to było przeżycie jak żadne inne!

SEP 17-24

Podczas Eagle Managers Retreat 2014 nasi FBO doświadczyli tego, co natura ma do zaoferowania - od spotkania GLT na ranczu, do wolnego czasu na plaży i w górach. Eagle Managerowie mieli również unikalną okazję odwiedzenia Aloe Vera of America w Dallas, by dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak powstają ich ulubione produkty!

APR 27-5

Global Rally 2014 było rekordowym wydarzeniem - wzięło w nim udział 20 000 Forever Business Owners, a wszystkie bilety na londyńską arenę O2 zostały błyskawicznie wyprzedane! FBO wzięli udział w fantastycznej rozrywce, inauguracji Forever F.I.T. oraz wręczeniu większej liczby czeków Chairman’s Bonus niż kiedykolwiek przedtem!