Obecné

Samozřejmě! Jednoduše navštivte náš maloobchodní e-shop a objednejte si. Jestliže vaše země nemá maloobchodní e-shop, podivejte se na kartu s ikonkou globu pro více informací jak objednat ve vaší zemi.

 

Pro maloobchodní zákazníky není stanovena žádná minimální cena! Pro Novus Customers a Forever Business Owners je stanovena minimální objednávka v hodnotě 60 €.

Chcete-li se dozvědět více o přiležitostech s Forever, potřebujete pomoci s objednávkou nebo máte jakékoli jiné dotazy, kontaktujte prosím naše zákaznícké centrum e-mailem aloe@flp.cz nebo telefonicky (420) 244 466 012.

Forever Living Products nabízí celou řadu zdravotních a kosmetických produktů, mezi nimi náš nejoblíbenější produkt Aloe Vera Gel, dále také vitaminy a doplňky stravy až po výrobky osobní péče. Máme více než 100 produktů. Klikněte na Produkty a prohlédněte si náš katalog. 

Maloobchodní zákazníci mají od data nákupu garantovanou třicetidenní záruku vrácení peněz (s výjimkou dopravy).

Veškeré objednávky podané FBO jsou považovány za konečné. V případě, že je produkt doručen poškozený, poskytneme náhradu ve formě nového stejného výrobku výměnou za poškozený výrobek.

Přečtěte si prosím Všeobecné obchodní podmínky pro detailní informace.

 

 

Maloobchodní zákazník může uskutečnit platbu prostřednictvím platební karty (Visa, Mastercard) či převodem na náš bakovní účet.

Forever Business Owner může uskutečnit platbu prostřednictvím platební karty (Visa, Mastercard), převodem na náš bakovní účet, formou dobírky či v hotovosti nebo kartou na prodejně v Praze Braníku.