Bendri klausimai

Žinoma! Tiesiog apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir įsigykite norimą produktą. Jei jūsų šalyje nėra internetinės parduotuvės, pasirinkite vietovę ir sužinokite, kaip įsigyti produktų jūsų šalyje.

Įprastiems ir VIP klientams minimalios pirkinių krepšelio sumos nėra! Minimali už didmeninę kainą perkančių „Forever“ verslo savininkų užsakymo suma – 0,7 kredito.

Norėdami daugiau sužinoti apie „Forever“ galimybę, užsisakyti produktų ar užduoti klausimą, kreipkitės į klientų aptarnavimo specialistus el. paštu customercare@foreverliving.com arba tel. 1-888-440-ALOE (2563).

„Forever Living Products“ siūlo platų sveikatos ir grožio produktų pasirinkimą, įskaitant ir populiariausią mūsų produktą, alavijų nektarą, taip pat vitaminus, maisto papildus ir asmens higienos produktus. Turime daugiau nei 100 pavadinimų produktų. Norėdami peržiūrėti mūsų produktų katalogą, spauskite nuorodą „Produktai“.

Klientams suteikiama 30 dienų, skaičiuojant nuo pirkinio įsigijimo dienos, 100 proc. pinigų grąžinimo garantija (neįskaitant pristatymo išlaidų).

 

„Forever“ verslo savininkų įsigyjamoms prekėms ši garantija netaikoma. Jei įsigijote nekokybišką produktą, mes mielai jį pakeisime nauju produktu.

 

Norėdami sužinoti daugiau, spauskite nuorodą „Sąlygos ir politika“.

Klientai gali atsiskaityti „Visa“, „Mastercard“ ir „Discover“ kortelėmis ir per „PayPal“ sistemą. 

„Forever“ verslo savininkai gali atsiskaityti „Visa“, „Mastercard“ ir „Discover“ kortelėmis, asmeniniais čekiais ir pavedimu.