Galvenā

Protams! Simply apmeklējiet mūsu veikalu un veiciet pirkumu. Ja jūsu valstī nav interneta veikala, lūdzu apmeklējiet cilni Atrašanās vietas, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā pasūtīt produktus jūsu valstī.

 

Klientiem nav minimālās noteiktās summas!  VIP klientiem un kvalificētiem Forever Biznesa Īpašniekiem ir € 50 minimālais produktu pasūtījums.

Lai uzzinātu vairāk par Forever Iespēju, veikt pasūtījumu vai uzdot jebkādus jautājumus, lūdzam kontaktēties pa Klientu apkalpošanas e-pastu  riga@foreverliving.lt vai +371 2590 9160.

Forever Living Products piedāvā virkni veselības un skaistumkopšanas produktu, kas ietver mūsu vispopulārākos produktus, Aloe Vera Gel, vitamīnus un uztura bagātinātājus, personīgās higiēnas produktus. Mums ie vairāk kā 100 produkti. Klikšņini uz Produkti, lai pārlūkotu mūsu produktu katalogu.

Mazumtirdzniecības klientiem ir 30 dienas laiks, no iegādes brīža, ar 100% naudas atgriešanas garantiju (izņemot piegādes izmaksas).

Visi pasūtījumui Forever Biznesa īpašniekiem tiek uzskatīti par galīgo pārdošanu. Gadījumā, ja produktam ir defekts, mēs labprāt aizstāsim ar jaunu produktu.

Lūdzu, pārskatiet Noteikumi & Politika detalizētu informāciju.

Mazumtirdzniecības pasūtījumiem, mēs pieņemam Visa, MasterCard, Discover un Paysera.

Forever Biznesa īpašniekiem mēs pieņemam Visa, MasterCard, Discover un maksājuma uzdevumus.