PARĀDIET MAN NAUDU

Prezidenta bonusu programma katru gadu atmaksā atpakaļ 3% no mūsu pasaules ieņēmumiem mūsu biznesa līderiem un attīstītājiem, apbalvojot to par smago darbu un centību.

Kvalificējies 1, 2 vai 3 līmenim (vai visiem trīs!) un uzzini par visu laiku dāsnāko kompensēšanas plānu pasaulē. Vēl viens bonuss? Jūs tiksiet uzaicināti uz Pasaules saietu eksotiskā pasaules vietā, lai saņemtu savu Prezidenta bonusu čeku. Nav iespējams saņemt ko labāku par šo!

Prezidenta bonuss
NAUDA

NAUDA

Katru gadu mūsu Prezidentu bonusus čekus saņem Forever biznesa īpāšnieki, kopsummā vairāk nekā 24 miljonu $ vērtībā, papildus ikmēneša prēmijām.

ATZĪŠANA

ATZĪŠANA

Prezidenta bonusu ieguvēji tiek apbalvoti uz skatuves pasniedzot čeku, vairāku tūkstošu domubiedru priekšā, lai godinātu apbrīnojamo sasniegumu.KĀ KVALIFICĒTIES

Kvalifikācijas periods: 1.janvāris – 31.decembris

ESI AKTĪVS KATRU MĒNESI UN KVALIFICĒJIES VEICINĀŠANAS PROGRAMMAI FOREVER2DRIVE VISMAZ VIENU MĒNESI GADĀ.
LĪMENIS 1
700 PERSONĪGIE UN NE-MENEDŽERU KREDĪTI
150 JAUNI KREDĪTI
1 GRUPAS MENEDŽERIS AR 600 KREDĪTIEM KVALIFIKĀCIJAS VALSTĪ VAI 1 GRUPAS MENEDZĒRA PREZIDENTA BONUSA KVALIFIKĀCIJA JEBKURĀ VALSTĪ
LĪMENIS 2
600 PERSONĪGIE UN NE-MENEDŽERU KREDĪTI
100 JAUNI KREDĪTI
3 GRUPAS MENEDŽERU PREZIDENTU BONUSI
LĪMENIS 3
500 PERSONĪGIE UN NE-MENEDŽERU KREDĪTI
100 JAUNI KREDĪTI
6 GRUPAS MENEDZĒRU PREZIDENTU BONUSI
Pilnīgus paskaidrojumus par visām prasībām, lai varētu pretendēt uz veicināšanas programmu, lūdzu apskatītu pilnu mārketinga plānu.