LIDO AUGSTU.

Menedžeri Ērgļi atspoguļo mūsu Forever biznesa īpašniekus, kuri veido savu biznesu, palīdzot citiem izskatīties un justies labāk.

Enerģija, lai kļūtu par Menedžeri Ērgli, ir tas kas vajadzīgs jūsu biznesam - palīdzot citiem izskatīties labāk, justies labāk un sasniegt viņu Forever sapņus, jums ir iespēja attīstīt savu uzņēmējdarbību. Tas nozīmē lielākus bonusu čekus, lielāku komandu, augstākus mazumtirdzniecības ienākumus un vēl vairāk. Menedžeri Ērgļi ir arī aicināti katru septembri uz Menedžeru Ērgļu saietu uz apmācībām, atpūsties un iepazīties ar citiem biznesa līderiem!

Eagle Manager
NAUDA

NAUDA

Kļūstot par Menedžeri Ērgli, jūs attīstiet savu uzņēmējdarbību, rezultātā palielinās ikmēneša prēmijas čeki un peļņa no mazumtirdzniecības un jaunajiem klientiem.

APMĀCĪBAS

APMĀCĪBAS

Menedžeri Ērgļi saņem modernu apmācību, lai izmantojot Forever piedāvātos rīkus, kļūtu par jauno produktu ekspertiem un palielinātu to pārdošanas metodes.

CEĻOJUMS

CEĻOJUMS

Apmeklē Menedžeru Ērgļu saietu katru septembri kādā no pasaules eksotiskajiem galamērķiem, lai atpūstos, mācītos un iepazītos ar citiem vadošajiem Forever biznesa īpašniekiem.

ATZĪŠANA

ATZĪŠANA

Mūsu Menedžeri ērgļi tiek atzīti par viņu sasniegumiem katru gadu Ērgļu Menedžeru saietā un pasaules rallijā.KĀ KVALIFICĒTIES

Kvalifikācijas periods: 1.maijs – 31.aprīlis

ESI AKTĪVS UN LĪDERA BONUSIEM KVALIFICĒJIES KATRU MĒNESI
UZKRĀJ VISMAZ 720 KREDĪTVIENĪBAS KOPĀ, TAJĀ SKAITĀ VISMAZ 100 KREDĪTVIENĪBAS NO JAUNĀS PERSONĪGI SPONSORĒTĀS ZEMĀKESOŠĀS GRUPAS.
PERSONĪGI SPONSORĒ UN ATTĪSTI VISMAZ DIVAS JAUNAS SUPERVISOR LĪNIJAS
SENIOR
MANAGER
1 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGLIS
SOARING
MANAGER
3 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
SAPPHIRE
MANAGER
6 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
DIAMOND-SAPPHIRE
MANAGER
10 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
DIAMOND
MANAGER
15 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
DOUBLE DIAMOND
MANAGER
25 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
TRIPLE
DIAMOND
35 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
CENTURION DIAMOND
MANAGER
45 ZEMĀK ESOŠĀ LĪMEŅA MANAGER ĒRGĻI
Pilnīgus paskaidrojumus par visām prasībām, lai varētu pretendēt uz veicināšanas programmu, lūdzu apskatītu pilnu mārketinga plānu.