YÜKSEKTEN UÇMAK

Eagle Manager'lar kendilerini, işlerini inşa etmeye ve başkalarına daha iyi görünmeleri ve hissetmeleri için yardım etmeye adamış dünya çapındaki tüm FBO’ları temsil eder.

Eagle Manager olmanın gücü, onun sizin işinize etkisi ile alakalıdır. Başkalarına daha iyi görünmeleri, hissetmeleri ve Forever hayallerine ulaşmaları için yardım etmek vasıtasıyla sizin de kendi işinizi büyütmeniz mümkün. Bu, daha büyük prim çekleri, daha büyük bir ekip, yüksek perakende gelir ve daha fazlası anlamına gelir. Eagle Manager'lar diğer liderler ile network kurmak, dinlenmek ve eğitimlere katılmak için her Eylül ayında düzenlenen Eagle Manager organizasyonuna davet edilir.

Eagle Manager
PARA

KAZANÇ

Bir Eagle Manager olarak yüksek rakamlarda aylık prim çekleri, perakende satış ve Novus Müşterilerden elde ettiğiniz yüksek kar sayesinde işinizi büyütebilirsiniz.

EĞİTİM

EĞİTİM

Eagle Manager’lar, Forever araçlarını etkili kullanma, yeni ürünler konusunda uzman olma ve satış tekniklerini en üst düzeye çıkarma konularında kendilerine yardımcı olacak en ileri eğitimi alır.

SEYAHAT

SEYAHAT

Her Eylül ayında dinlenme, eğitim ve network için dünyanın farklı bir egzotik köşesinde diğer lider FBO’lar ile Eagle Manager Toplantısı’na katılın.

TANINMA

TANINMA

Eagle Managerlarımız her yıl Global Rally ve Eagle Manager organizasyonları sırasında başarılarından dolayı tanınır ve takdir edilirler.NASIL HAK KAZANILIR

Teşvik Dönemi: 1 Mayıs– 30 Nisan

HER AY AKTİFLİĞİNİZİ YAPIN VE LİDERLİK PRİMİNE HAK KAZANIN
KİŞİSEL OLARAK SPONSORLUĞU YAPILAN YENİ EKİP ÜYELERİNDEN GELEN EN AZ 100 CASE CREDITS DAHİL TOPLAMDA EN AZ 720 CASE CREDIT OLUŞTURUN
KİŞİSEL OLARAK SPONSORLUĞU YAPILAN EN AZ İKİ SUPERVISOR HATTI OLUŞTURUN
SENIOR
MANAGER
1 EAGLE MANAGER
SOARING
MANAGER
3 EAGLE MANAGER
SAPPHIRE
MANAGER
6 EAGLE MANAGER
DIAMOND-SAPPHIRE
MANAGER
10 EAGLE MANAGER
DIAMOND
MANAGER
15 EAGLE MANAGER
DOUBLE DIAMOND
MANAGER
25 EAGLE MANAGER
TRIPLE
DIAMOND
35 EAGLE MANAGER
CENTURION DIAMOND
MANAGER
45 EAGLE MANAGER
Daha detaylı bilgi için Şirket İlkeleri kitapçığını okuyunuz.