AR KO BRAUC TU?

Vai jūsu automašīna ir statusa simbols, vai tā ir daļa no ģimenes, jūties liels par savu nākamo piedzīvojumu ar iegūto veicināšanas programmu FOREVER2DRIVE. Tūkstošiem jau kvalificējušies jaunai automašīnai - vai jūs būsiet nākamais?

Pelni naudu savam sapņu auto, laivai, motociklam, vai kam citam par ko sapņojat!

Forever2Drive
Money

Nauda

Iegūsti naudu savai sapņu mašīnai, laivai, motociklam, vai tam par ko sapņo!KĀ KVALIFICĒTIES

Kvalifikācijas periods: 3 sekojošie mēneši

Lai pretendētu uz veicināšanas programmu Forever2Drive, FBO jāsasniedz attiecīgais skaits kredītu, trīs mēnešus pēc kārtas.

Vairāk kredītu ir vienāds ar vairāk Forever2Drive bonusu un kā ir lābāk? Jūs varat pretendēt uz augstāku veicināšanas programmas līmeni uzreiz pēc jūsu trīs mēnešu kvalifikācijas pabeigšanas. PIemēram, ja esat kvalificējies Forever2Drive pirmajam līmenim janvārī, februārī un martā, jūs varat kvalificēties otrajam un trešajam līmenim aprīlī!

Lai saglabātu savu veicināšanas programmas kvalifikācijas līmeni, jums jāturpina sasniegt pārdošanas līmeni no sava trešā mēneša. Neaizmirstiet, ka savas komandas nopelnītie kredīti arī rēķinās kopsummā!

Veicināšanas programmai Forever2Drive ir 3 līmeņi.

ESI AKTĪVS KATRU MĒNESI
1-ais līmenis
CC pirmais mēnesis
50
CC otrais mēnesis
100
CC trešais mēnesis
150
2-ais līmenis
CC pirmais mēnesis
75
CC otrais mēnesis
150
CC trešais mēnesis
225
3-ais līmenis
CC pirmais mēnesis
100
CC otrais mēnesis
200
CC trešais mēnesis
300
Lai iegūtu pilnīgu skaidrojumu par visām prasībām, lai varētu pretendēt uz veicināšanas programmu, lūdzam iepazīties ar visu mārketinga plānu.