JETONI JETEN QE KENI ENDERUAR

A jeni gati per nje ndryshim? Mundesia e Forever ka ndihmuar miljona njerez rreth botes te duken bukur, te ndihen mire dhe te jetojne jeten e endrave te tyre. Zbulo stimujt e Forever dhe mesoni sesi te ndertoni biznesin tuaj dhe te kini jeten qe deshironi. Fitoni udhetime ne te gjithe boten, bonuse ne lek, nje makine te re, mirnjohje per punen tuaj te veshtire, rrjete me lidera biznesi ne te gjthe boten dhe te tjera!

CFARE JANE PIKET?
Piket (CC-te) jane mase universale shitjesh te perdorura boterisht per tju ndihmuar ju te fitoni bonus dhe measure of sales used globally to help you earn bonuses and kualifikime per stimbujt. Perdorimi i pikve ju lejon ju te ndertoni nje biznes boteror pa u shqetesuar per kurset e kembimit dhe menaxhimin e parave!

F2D

FOREVER2DRIVE

DISCOVER MORE
Eagle Manager

EAGLE MANAGER

ZBULO ME SHUME
Global Rally

GLOBAL RALLY

ZBULO ME SHUME
Chairman Bonus

CHAIRMAN'S BONUS

ZBULO ME SHUME
GLT

GLOBAL LEADERSHIP TEAM

ZBULO ME SHUME