NEJLEPŠÍ ALOE PRO NEJLEPŠÍ VÝROBKY

Aloe barbadensis Miller. Tento název se těžko vyslovuje, ale je třeba si ho zapamatovat. Existuje kolem 400 rostlinných druhů aloe. Jsou to sukulenty rostoucí na celém světě v suchých oblastech. Každý druh je užitečný, ale jen jeden - Aloe barbadensis Miller - je po tisíciletí uznávaný pro své zázračné léčivé schopnosti.
OBJEVTE VÍCE

ALOE VERA

Forever aloe vera se pěstuje na našich plantážích v Dominikánské republice a v Texasu. Forever aloe pečlivě pěstujeme a kultivujeme tak, abychom zajistili co nejvyšší možnou kvalitu rostliny. Díky zdravotnímu přínosu gelu uvnitř rostliny je aloe často označována za nejlepší dar přírody. Svědomité pěstováni aloe za nejlepších podmínek ve vhodném klimatu zaručuje, že dostanete ten nejlepší dostupný produkt. Od rostliny k produktu přímo k vám.

Prohlídka naší farmy

Dominikánská republika

Objevte šest a půl tisíce akrů Forever aloe plantáží v krásném prostředí Dominikánské republiky - největších na světě! V dokonalé rovnováze půdy, ideálním podnebí a vhodném množství dešťových srážek pěstujeme kvalitní aloe rostliny. Na našich plantážích v Dominikánské republice máme více než třicet miliónů rostlin a sklízíme více než 450 tun aloe za týden!

Poznejte místní lidi

Místní rolníci

Ve Foreveru se snažíme šířit kulturu úspěchu založenou na závazku ke zlepšení života lidí, kteří naše produkty používají, a nikdy neztratíme ze zřetele ty, kteří nám vše pomohli uskutečnit. Zaměstnáváme místní zemědělce a poskytujeme jim vynikající pracovní podmínky. Jejich stabilní pracovní místa a platy jsou záviděníhodné a nad poměry sousedících obcí.