FOREVER DZĪVĪBAS AVOTS

Aloe Barbadensis Miller. Tas ir nosaukums kas jāzin. Ir aptuveni 400 alvejas augu sugu, kas sastopami visas pasaules sausajos reģionos. Katrais ir savs pielietojums, bet ir tikai viena suga, kas tūkstošiem gadu atzīta ar tās maģiski nomierinošajām spējām…
UZZINĀT VAIRĀK

ALOE VERA

Forever Aloe Vera tiek audzēta mūsu plantācijās Dominikānas Republikā un Teksasā. Forever alveja ir rūpīgi audzēta un apstrādāta, nodrošinot augstāko iespējamo auga kvalitāti. Alveju bieži dēvē par labāko dabas dāvanu, pateicoties pārbaudījumiem veselības nozarē, ko iegūstam no gēla auga lapā. Augošai alvejai jānodrošina vislabākais klimats un apstākļi, kas garantē jums saņemt vislabāko pieejamo produktu. No auga līdz produktam pie jums!

EKSKURSIJA SAIMNIECĪBĀ

DOMINIKĀNAS REPUBLIKA

Forever pieder 6,500 akru alvejas plantācijas skaistajā Dominikānas Republikā - pasaulē lielākās! Ar perfekti līdzsvarotu augsni, ideālu temperatūru un pareizu nokrišņu daudzumu, mēs radām kvalitāti alvejas augos. Mūsu Dominikānas Republikas plantācijās , aug vairāk kā 30 miljoni augu stādu un ražo vairāk kā 1 miljonu mārciņu alvejas nedēļā!

IEPAZĪSTI VIETĒJOS

VIETĒJIE ZEMNIEKI

Ar Forever mēs veicinām panākumu kultūru, kas balstīta uz apņemšanos uzlabot cilvēku dzīvi, kuri izmanto mūsu produktus un mēs nekad neaizmirsīsim un nepametīsim tos, kas palīdzēja mums to padarīt iespējamu. Mēs nodarbinām vietējos zemniekus un nodrošinām lieliskus darba apstākļus. Viņiem ir stabilas darbavietas un atalgojums, ko apskauž kaimiņu saimniecības.