FOREVERI ELU LÄTE

Aloe Barbadensis Miller. Raske välja hääldada, kuid kasulik meelde jätta. Kuivades maailma piirkondades kasvab enam kui 400 erinevat aaloesorti. Nendel kõigil on oma eelised, kuid on vaid üks taim, mis juba aastatuhandeid on tuntud oma rahustavate omaduste poolest…
LOE LISA

ALOE VERA

Foreveri Aloe Vera kasvatatakse meie istandustes Dominikaani Vabariigis ja Texases. Foreveri aaloe on hoolikalt kasvatatud ja haritud, et tagada seeläbi taime kõige kõrgem kvaliteet. Aaloed on sageli nimetatud looduse kingituseks, kuna on tõestatud selle taime lehe sisegeeli toime kasulikkus tervisele. Kasvatades aaloed hoolikalt parimates võimalikes kliima- ja kasvutingimustes, saame teile pakkuda parimat saadaolevat toodet turul. Taimest tooteks. Sinuni!

TUTVU FARMIDEGA

DOMINIKAANI VABARIIK

Meie kordumatute toodete peamine koostisosa on ehe stabiliseeritud aaloegeel. Et selle kvaliteeti kontrolli all hoida, kasvatab ettevõte Forever Living Products aaloed oma istandustes: Lõuna-Texases Rio Grande orus ja 6500 aakrit maailma suurimates istandustes Dominikaani Vabariigis.

TUTVUGE KOHALIKE INIMESTEGA

KOHALIKUD PÕLLUMEHED

Ettevõttes Forever Living Products mõõdetakse edu selle järgi, kui palju meil on õnnestunud parandada meie tooteid kasutavate inimeste elu. Me ei unusta iialgi neid, tänu kellele see on saanud võimalikuks ... Me palkame kohalikke põllumehi ja loome neile head töötingimused. Teised linnad kadestavad nende püsivat tööd ja tulu. We employ local farmers and provide excellent working conditions. Their steady jobs and pay are the envy of neighboring communities.