FOREVER VAROMOJI JĖGA

Aloe barbadensis Miller. Sunku ištarti, tačiau šį pavadinimą žinoti verta. Sausose vietovėse visame pasaulyje auga apie 400 rūšių alavijų. Kiekviena jų savaip vertinga, tačiau tik vienintelė rūšis jau ne vieną tūkstantmetį vertinama už stebuklingą raminamąjį poveikį...
SUŽINOKITE DAUGIAU

ALOE VERA

„Forever“ Aloe Vera auginamas plantacijos Dominikos Respublikoje ir Teksase. Mūsų alavijai auginami kruopščiai prižiūrimoje žemėje, taip užtikrinant aukščiausią augalo kokybę. Alavijas dažnai vadinamas geriausia gamtos dovana dėl įrodyto gero poveikio sveikatai, kurį suteikia želė esanti vidinėje lapo dalyje. Rūpestingai augindami alaviją tinkamiausioje aplinkoje ir klimato zonoje galime užtikrinti, kad jūs gausite tik geriausius produktus.

EKSKURSIJOS PO FERMAS

DOMINIKOS RESPUBLIKA

Susipažinkite su „Forever“ kompanijos 6500 akrų plantacija Dominikos Respublikoje - didžiausia alavijų plantacija pasaulyje! Puiki žemės sudėtis, ideali temperatūra ir geriausias kritulių kiekis padeda mums užauginti aukščiausios kokybės alavijus. Mūsų Dominikos Respublikos plantacijose auga virš 30 milijonų alavijų ir surenkam virš 500 tonų alavijo per savaitę!

SUSIPAŽINKITE SU VIETINIAIS

VIETINIAI ŪKININKAI

Bendrovėje „Forever Living Products“ sėkmę matuojame tuo, kiek mums pavyko pagerinti mūsų produktus naudojančių žmonių gyvenimą, ir mes niekada nepamirštame ir niekada nepamiršime tų, kurių dėka visa tai tampa įmanoma. Samdome vietinius žemdirbius ir sudarome jiems geras darbo sąlygas. Kiti miesteliai jiems pavydi pastovaus darbo ir pajamų.