ŽIVOTNÁ SILA FOREVERU

Aloe Barbadensis Miller. Je to dlhý názov, avšak stojí za to ho vedieť. V suchých oblastiach po celom svete môžeme nájsť okolo 400 druhov rastlín Aloe. Každý z nich je svojim spôsobom prospešný, no existuje len jeden druh, ktorý je po celé tisícročia známy svojimi magickými utišujúcimi schopnosťami. Tým druhom je Aloe Barbadensis Miller.
OBJAVTE VIAC

ALOE VERA

Aloe Vera od Forever sa pestuje na našich plantážach v Dominikánskej republike a v Texase. Aloe od Forever je starostlivo pestované a kultivované tak, aby sme zaistili čo najvyššiu možnú kvalitu rastliny. Aloe je často označované ako najlepší dar prírody vďaka svojmu prínosu pre zdravie a krásu získaného z gélu z vnútrajška rastliny. Vďaka svedomitému pestovaniu aloe, za najlepších podmienok a vo vhodnej klíme, ručíme za to, že dostanete ten najlepší dostupný produkt. Od rastliny k produktu priamo k vám.

PREHLIADKA NAŠICH PLANTÁŽÍ

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Objavte vyše 2600 hektárovú aloe plantáž Forever v krásnom prostredí Dominikánskej republiky. Je najväčšou na svete! Vďaka dokonalej rovnováhe pôdy, ideálnemu podnebiu a primeraným dažďovým zrážkam tu pestujeme aloe vera tej najvyššej kvality. Na našich plantážach v Dominikánskej republike máme viac ako 30 miliónov rastlín a zberáme viac ako 450 ton aloe týždenne!

SPOZNAJTE MIESTNYCH ĽUDÍ

MIESTNI FARMÁRI

V spoločnosti Forever Living Products sme vybudovali kultúru úspechu založeného na snahe zlepšiť životy ľudí, ktorí používajú naše produkty. Nikdy sme však pri tom neprestali myslieť, a ani neprestaneme, na ľudí, vďaka ktorým sme toho mohli dosiahnuť. Zamestnávame miestnych farmárov a poskytujeme im vynikajúce pracovné podmienky, stabilné pracovné miesta a platy, ktoré nám závidia iné mestá.