FOREVER’IN YAŞAM KAYNAĞI

Aloe Barbadensis Miller. Telaffuzu güç bir kelime olmasına rağmen, hakkında bilgilenmeye değer! Yaklaşık 400 tür aloe bitkisi vardır. Bunların tamamı dünyanın kurak bölgelerinde yetişen sulu bitkilerdir. Her birinin kendine özgü yararları olmasına karşın içlerinden bir tanesi, Aloe Barbadensis Miller, rahatlatıcı ve sakinleştirici etkilerinden dolayı, binlerce yıldır tanınır ve kullanılır. Bu bitki hakkındaki en eski kayıtlara, M.Ö.2200 yıllarından kalan 'Sümer Kil Tabletlerinde' rastlanmıştır. Mısır, Çin, Yunanistan, Roma, Hindistan ve Arabistan gibi tarihin sayfalarında yer alan eski medeniyetler, Aloe’nın yararlarını görmüş ve ona verdikleri değeri göstermişlerdir. Forever Living de, aynen tarihin içinde yer alan bu eski medeniyetler gibi rahatlatıcı, sakinleştirici ve besleyici özelliklerinden ötürü, Aloe’ye hak ettiği saygıyı göstermektedir.
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

ALOE VERA

Forever Aloe Vera, Dominik Cumhuriyeti ve Texas'taki tarlalarımızda yetişir. Forever Aloe, özenle yetiştirilen ve mümkün olan en yüksek kalitede bitkiyi sağlaması için yetiştirilmektedir. Aloe bitkisinin yaprakları içinde bulunan jel kanıtlanmış yararları için doğanın bize verdiği en iyi hediye olarak adlandırılır. En iyi ürünü, mevcut olan en iyi iklim ve koşullarında özenle büyütülen Aloe den almak mümkün. Bitkiden, ürüne, üründen size!

Tarlalarda Gezinti

Dominik Cumhuriyeti

Güzel Dominik Cumhuriyetindeki, 6500 dönümlük Aloe plantasyonunu keşfedin - Dünyanın en büyük plantasyonu! Toprağın mükemmel dengesi, ideal bir sıcaklık ve yağış ile Aloe bitkileri son derce kaliteli büyür. Dominik Cumhuriyetindeki tarlalarımızda, 30 milyondan fazla bitkimiz var ve haftada 454 ton hasat yapılmaktadır!

ÇALIŞANLAR İLE TANIŞIN

YEREL YETİŞTİRİCİLER

Forever da biz, her zaman başarı kültürü ile besleniyoruz ve ürünlerimizi kullanan insanların hayatlarını daha güzel kılmak ve onlara yardım etmekten asla vazgeçmeyeceğiz.Yerel çiftçilere istihdam ve mükemmel çalışma koşulları sağlıyoruz. Onların sürekli işlerinin olması ve kazançları komşu toplulukların gıpta ile bakmalarına yol açıyor.