REX MAUGHAN

Byla to vášeň pro lepší zdraví, kvalitní produkty a finanční svobodu, která v roce 1978 inspirovala Rexe Maughana k založení Forever Living Products .
OBJEVTE VÍCE

VŠECHNY SNY NĚKDE ZAČÍNAJÍ

V roce 1978 pozval Rex Maughan úzkou rodinu a přátele k prvnímu Forever Living Products setkání v Tempe (Arizona), kde představil svůj personalizovaný plán - nabízet ke konzumaci pro veřejnost ty nejlepší produkty, které prokazatelně podporují zdraví a kondici, a nechat je, aby společně se zkušenostmi lidí, kteří je vyzkoušeli, hovořily samy za sebe.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Forever Living, v současnosti multi-miliardová společnost se sídlem ve Scottsdale v Arizoně, byla založená v roku 1978 na základě snů a tvrdé práce a dnes vyrábí a prodává tucty produktů pro krásu a wellness. Na základě dlouholetých zkušeností, nových inovativních idejí, pevných hodnot a s nepřekonatelnou kontrolou kvality Forever Living pokračuje v tvoření nových stezek na své cestě k netušeným úspěchům.
OBJEVTE VÍCE

Vertikální integrace

Tím že vlastní své aloe plantáže, výrobu, balení rostlin a skladů může Forever kontrolovat kvalitu a cenu v každém kroku výroby - počínaje surovinami a konče finálními produkty, které milujete. Od rostliny k produktu, přímo k vám!

SRDCE FOREVER

Forever Corporate Plaza, mezinárodní ústředí společnosti Forever ve městě Scottsdale, Arizona, znají naši FBO na celém světě. Tato krásná budova je domovem pro náš výkonný tým a je srdcem Forever podnikání!

ÚSTŘEDÍ - BRÁNA DO SVĚTA