REX MAUGHAN

Bola to vášeň Rexa Maughana pre lepšie zdravie, kvalitné produkty finančnú slobodu, ktorá ho inšpirovala založiť spoločnosť Forever Living Products v roku 1978.
ZISTITE VIAC

VŠETKY SNY NIEKDE ZAČÍNAJÚ

V roku 1978 Rex Maughan pozval blízku rodinu a priateľov na prvé stretnutie spoločnosti Forever Living v Tempe v Arizone, kde predstavil plán ušitý na mieru... Ponúknuť tie najlepšie spotrebné produkty verejnosti. Produkty, o ktorých je dokázané, že podporujú trvale dobrý zdravotný stav a zdravie a nechá produkty a ľudí, ktorí ich vyskúšali, aby hovorili sami za seba.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Založená v roku 1978 len na niečom viac než je inšpirácia a tvrdá práca. Teraz je spoločnosť Forever Living Products multimiliardová spoločnosť, ktorá mení životy, vyrába a predáva stovky produktov pre krásu a wellness po celom svete. V nadväznosti na roky skúseností, inovatívne nové nápady, pevné hodnoty a neprekonateľnú kontrolu kvality spoločnosť Forever Living Products pokračuje v budovaní nových ciest na svojej zázračnej ceste k nepredstaviteľnému úspechu.
ZISTITE VIAC

VERTICAL INTEGRATION

Vďaka tomu, že Forever vlastní svoje aloe plantáže, výrobu a sklady, môže kontrolovať kvalitu a cenu v každom kroku výroby - počnúc surovinami a končiac finálnymi produktmi, ktoré milujete. Od rastliny k výrobku priamo k vám!

SRDCE SPOLOČNOSTI FOREVER

Forever Corporate Plaza, medzinárodné ústredie spoločnosti Forever v meste Scottsdale, Arizona je známa našim FBO po celom svete. Táto krásna budova je domovom pre náš výkonný tím a je srdcom Forever podnikania!

ÚSTREDIE - BRÁNA DO SVETA