REX MAUGHAN

Rex Maughani kirglik huvi tervise, kvaliteettoodete ja finantsvabaduse vastu innustas teda 1978. aastal looma ettevõtte Forever Living Products.
UURIGE LÄHEMALT

KÕIKIDEL UNISTUSTEL ON ALGUS

1978. aastal kutsus Rex Maughan Arizona osariigis Tempes oma pereliikmed ja lähimad sõbrad kokku ettevõtte Forever Living Products esimesele koosolekule ja avaldas enda plaani: pakkuda inimestele parima kvaliteediga tooteid – selliseid, mis tõesti aitaksid tervist ja enesetunnet parandada, ning lasta neid proovinud inimestel endil kõnelda.

ETTEVÕTTE AJALUGU

1978. aastal asutatud ning vaid unistustele ja raskele tööle rajatud Forever Living Products on praegu miljardeid USA dollareid väärt ettevõte, mis muudab kogu maailmas inimeste elu ning mis toodab ja müüb sadu eri sorti tervise- ja ilutooteid. Kauaaegsele töökogemusele, novaatorlikele ideedele, kindlale väärtuste alusele ja võrreldamatule kvaliteedikontrollile tuginev ettevõte Forever Living Products jätkab uute teede sillutamist oma imeliseks teekonnaks enneolematu edu poole.
UURIGE LÄHEMALT

VERTIKAALNE INTEGRATSIOON

Kui Rex Maughan asutas ettevõtte Forever Living Products, teadis ta, et kaupmeestelt ja tarnijatelt ei tasu sellist kvaliteeti oodata, nagu ta oma toodete tarvis nõudis, sellepärast soetas ettevõte Forever oma aaloeistandused, tooteid ja pakendeid valmistavad ettevõtted ja laod. Nõnda saab ettevõte Forever Living igal sammul (alates toorainest ja lõpetades juba valmis toodetega) kontrollida kvaliteeti ja kulusid.

FOREVERI SÜDA

Foreveri villa on ettevõtte rahvusvaheline keskkontor. See asub Arizona osariigis Scottsdale’is. Selle tunneb ära iga Foreveri äri omanik. See kaunis hoone on meie juhtmeeskonna kodu ja Foreveri äri süda.

PEAKONTOR KUI VÄRAV MAAILMASSE