REXAS MAUGHANAS

Rexo Maughano aistringas domėjimasis sveikata, aukščiausios kokybės produktais ir finansine laisve įkvėpė jį 1978 m. įkurti bendrovę „Forever Living Products“.
SUŽINOKITE DAUGIAU

VISOS SVAJONĖS TURI PRADŽIĄ

1978 m. Tempėje, Arizonos valstijoje, Rexas Maughanas pakvietė šeimos narius ir artimus draugus į pirmąjį bendrovės „Forever Living Products“ susirinkimą ir atskleidė savo planą... Pasiūlyti žmonėms aukščiausios kokybės produktų – tokių, kurie iš tiesų padėtų gerinti sveikatą ir puikiai jaustis, – ir leisti juos išbandžiusiems žmonėms kalbėti patiems.

BENDROVĖS ISTORIJA

Bendrovė „Forever Living Products“, įkurta 1978 m. remiantis tik svajonėmis ir sunkiu darbu, dabar yra milijardų JAV dolerių verta bendrovė, kuri visame pasaulyje keičia žmonių gyvenimus ir kuri gamina ir parduoda šimtus įvairių rūšių sveikatos ir grožio produktų. Pasitelkusi daugelio metų darbo patirtį, novatoriškas idėjas, tvirtą vertybinį pagrindą ir neprilygstamą kokybės kontrolę, bendrovė „Forever Living Products“ ir toliau tiesia naujus kelius savo stebuklingai kelionei neįtikėtinos sėkmės link.
SUŽINOKITE DAUGIAU

VERTIKALIAI INTEGRUOTA

Kai Rexas Maughanas įkūrė bendrovę „Forever Living Products“, jis žinojo, kad iš prekybininkų ir tiekėjų tikrai neverta tikėtis tokios kokybės, kokios jis reikalavo savo produktams, todėl bendrovė „Forever“ įsigijo nuosavas alavijų plantacijas, produktus ir pakuotes gaminančias įmones ir sandėlius. Tokiu būdu bendrovė „Forever Living“ gali kiekviename žingsnyje – pradedant žaliava ir baigiant jau pagamintais produktais – kontroliuoti kokybę ir kaštus.

BENDROVĖS „FOREVER“ ŠIRDIS

Bendrovės „Forever“ vila - tai tarptautinis, centrinis bendrovės ofisas, esantis Skotsdeile, Arizonos valstijoje. Jį atpažįsta visi „Forever“ verslo savininkai. Šis gražus pastatas yra namai mūsų vadybos komandai ir „Forever“ verslo širdis.

PAGRINDINIS BIURAS – VARTAI Į PASAULĮ