REX MAUGHAN

Tā bija Rex Maughan aizraušanās - labāka veselība, kvalitatīvi produkti un finansiāla brīvība, kas iedvesmoja viņu radīt Forever Living Products 1978.gadā.
UZZINĀT VAIRĀK

VISI SAPŅI KAUT KUR SĀKAS

1978. gadā, Rex Maughan uzaicināja kopā ģimeni un draugus, pirmajā Forever Living Products sanāksmē Tempe, Arizonā, kur viņš nāca klajā ar plānu - piedāvāt labākos patērējamos produktus sabiedrībai, produkti, kas ir pierādīti, lai veicinātu ilgstošu labsajūtu un veselību, un ļaut produktiem un cilvēkiem, kuri tos lieto, runāt pašiem par sevi.

KOMPĀNIJAS VĒSTURE

Dibināta 1978. gadā ar lielu iedvesmu un smagu darbu, Forever Living Products tagad ir multi-miljardu dolāru, dzīvi mainošs uzņēmums, kas ražo un pārdod simtiem labsajūtas un skaistumkopšanas produktus visā pasaulē. Balstoties uz gadu pieredzi, inovatīvām jaunām idejām, stingrām vērtībām un nepārspējamu kvalitātes kontroli, Forever Living Products turpina veidot jaunus ceļus savā virzībā uz neiedomājamiem panākumiem.
UZZINĀT VAIRĀK

VERTIKĀLI INTEGRĒTS

Pašiem piederošas alvejas plantācijas, ražošanas un iepakošanas iekārtas, un uzglabāšanas iekārtas, Forever var kontrolēt kvalitāti un izmaksas katrā solī — sākot ar izejvielām un beidzot ar jūsu iemīļoto gatavo produkciju. No auga uz produktu pie jums!

KOMPĀNIJAS “FOREVER” SIRDS

Kompānijas “Forever” villa - tas ir starptautisks, galvenais kompānijas ofiss, kas atrodas Skotsdeilā, Arizonas štatā. To atpazīst visi “Forever” biznesa īpašnieki. Šī skaistā ēka ir mājas mūsu menedžeru komandai un tā ir “Forever” uzņēmējdarbības sirds.

GALVENAIS BIROJS – VĀRTI UZ PASAULI