REX MAUGHAN

Rex Maughanın daha sağlıklı ve kaliteli ürünler üretme ve finansal özgürlük isteğiyle firmamız Forever Living Products 1978 yılında kurulmuştur.
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

RÜYANIN BAŞLADIĞI YER

1978'de Rex Maughan Tempe, Arizonada ailesini ve yakın arkadaşlarını benzersiz bir kişisel plan, en iyi ürünler, ile ilgili Forever Living Products'ın ilk toplantısına çağırdı.

ŞİRKET TARİHİ

Founded in 1978 on little more than inspiration and hard work, Forever Living Products is now a multi-billion dollar, life-changing company that manufactures and sells hundreds of wellness and beauty products all around the world. Drawing on years of experience, innovative new ideas, solid values and unsurpassed quality control, Forever Living Products continues to forge new pathways on its journey towards unimagined success.
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

DİKEY ENTEGRASYON

Kendi aloe plantasyonları, üretim ve paketleme tesisleri ve depolama tesisleri sahibi olarak Forever kalite kontrol ve üretim işlemlerini adım adım takip ederek sevdiğiniz ürünleri size ulaştırır. Tarladan ürüne, üründen size!

FOREVER'IN KALBİ

The Forever Corporate Plaza, International Headquarters for Forever in Scottsdale, Arizona is recognized by Forever Business Owners all over the world. This beautiful building is the home to our executive team and is the heart of the Forever business!

HQ – DÜNYAYA AÇILAN KAPI