Zmieniły się warunki usługi i polityka prywatności
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności i Regulamin

REX MAUGHAN

To pasja Rexa Maughana wobec lepszego zdrowia, wysokiej jakości produktów i finansowej wolności zainspirowała go do założenia w 1978 r. Forever Living Products.
ODKRYJ WIĘCEJ

WSZYSTKIE MARZENIA MAJĄ SWÓJ POCZĄTEK

W 1978 r., Rex Maughan zaprosił bliską rodzinę i przyjaciół na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas którego przedstawił nietuzinkowy plan – by oferować ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie, i pozwolić, by produkty te oraz osoby, które je wypróbują, mówiły same za siebie.

HISTORIA FIRMY

Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multimiliardowym, zmieniającym ludzkie życie przedsiębiorstwem, które wytwarza i sprzedaje na całym świecie setki produktów dla zdrowia i urody. Bazując na latach doświadczeń, innowacyjnych ideach, solidnych wartościach i niezrównanej kontroli jakości, Forever Living Products wciąż przeciera nowe szklaki w swojej podróży do niewyobrażalnych sukcesów.
ODKRYJ WIĘCEJ

PIONOWA INTEGRACJA

Forever posiada własne plantacje aloesowe, zakłady wytwórcze i magazyny, dzięki czemu może kontrolować jakość i koszty na każdym etapie – począwszy od surowców, a kończąc na waszych ulubionych finalnych produktach. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!

LUDZIE, DZIĘKI KTÓRYM TO DZIAŁA

Forever Living Products jest jedyną w swoim rodzaju firmą, która zmienia ludzkie życia. Stoją za nią niesamowici liderzy, którzy wciąż ją rozwijają. Bazując na latach doświadczeń i innowacyjnych ideach, prowadzą tę miliardową firmę ku niewyobrażalnym sukcesom.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE