REX MAUGHAN

Bola to vášeň Rexa Maughana pre lepšie zdravie, kvalitné produkty finančnú slobodu, ktorá ho inšpirovala založiť spoločnosť Forever Living Products v roku 1978.
ZISTITE VIAC

VŠETKY SNY NIEKDE ZAČÍNAJÚ

V roku 1978 pozval Rex Maughan úzky okruh rodiny a priateľov na prvé Forever Living Products stretnutie v Tempe (Arizona), kde predstavil svoj personalizovaný plán - ponúkať verejnosti najlepšie produkty spotrebného charakteru, ktoré preukázateľne podporujú zdravie a kondíciu, a nechať ich, aby spoločne so skúsenosťami ľudí, ktorí ich vyskúšali, hovorili samé za seba.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Forever Living, v súčasnosti multi-miliardová spoločnosť so sídlom v Scottsdale v Arizone, bola založená v roku 1978 na základe snov a tvrdej práce a dnes vyrába a predáva vyše sto produktov pre krásu a wellness. Na základe dlhoročných skúseností, nových inovatívnych ideí, pevných hodnôt a s neprekonateľnou kontrolou kvality, Forever Living pokračuje v tvorení nových chodníkov na svojej ceste k netušeným úspechom.
ZISTITE VIAC

VERTIKÁLNA INTEGRÁCIA

Vďaka tomu, že Forever vlastní svoje aloe plantáže, výrobu a sklady, môže kontrolovať kvalitu a cenu v každom kroku výroby - počnúc surovinami a končiac finálnymi produktmi, ktoré milujete. Od rastliny k výrobku priamo k vám!

SRDCE SPOLOČNOSTI FOREVER

Forever Corporate Plaza, medzinárodné ústredie spoločnosti Forever v meste Scottsdale v Arizone je známa našim Forever Business Ownerom po celom svete. Táto krásna budova je domovom pre náš výkonný tím a je srdcom Forever podnikania!

CENTRÁLA FOREVER - BRÁNA DO SVETA