MŪSŲ PRODUKTAI

Mes galvojame apie alavijus...ir galvojame daug. Šis stebuklingas augalas – ne tik įkvėpimo šaltinis, bet ir visų mūsų nuolat tobulinamų odos ir plaukų priežiūros produktų, kosmetikos priemonių ir alavijų gėrimų pagrindas. Jis skatina mūsų mokslinių tyrimų ir vystymo komandą nuolat ieškoti naujovių ir suteikia galimybę tobulėti kasmet kuriant naujesnius ir geresnius produktus. Kaip minėjome anksčiau, „Kuo daugiau žinome apie alavijus, tuo labiau jie mums patinka!“

NUSISTATOME STANDARTUS

Bendrovė „Forever Living“ įsipareigojo tiekti jums geriausius produktus pasaulyje. Ir kalbame ne apie tiesiog kokybiškus produktus už gerą kainą – kalbame apie pačius geriausius produktus.
SUŽINOKITE DAUGIAU

EKSKURSIJA PO ĮMONĘ „ALOE VERA OF AMERICA“

ĮMONĖ „ALOE VERA OF AMERICA“

Dalase, Teksaso valstijoje esanti gamybos įmonė „Aloe Vera of America“ – svarbiausias mūsų gamybinis objektas pasaulyje. Iš čia kontroliuojame Teksase ir Dominikos Respublikoje esančias plantacijas, gamyklą Mission mieste Teksase, daugiau nei 32 milijonus litrų kasmet pagaminamos alavijų želės ir daugelio mūsų populiarių alavijų produktų linijų gamybą.
SUŽINOKITE DAUGIAU

MAN LABAI PATINKA ALAVIJAI

"Aloe Vera of America" - pasaulinio lygio komanda

Neatskiriama įmonės „Aloe Vera of America“ gamybos, tyrimų ir vystymo ir pasaulinės prekybos skyrių dalis – pasaulinio lygio darbuotojų komanda; tai stropūs, lojalūs ir darbštūs žmonės, daugelis kurių čia dirba jau 30 metų. Kiekvienas mūsų įmonės narys didžiuojasi tuo, kad vaidina labai svarbų vaidmenį kuriant vienus puikiausių produktų pasaulyje. Nuostabių dalykų kūrimas – kasdienio mūsų darbo dalis.