NAŠE PRODUKTY

O aloe vera premýšľame často. Táto zázračná rastlina ja nám inšpiráciou a zároveň základom pre neustáli rozvoj produktových radov Forever, ktorými sú nápoje, starostlivosť o pokožku, výživové doplnky, osobná starostlivosť a ďalšie. Takisto zaisťuje neustálu inováciu pre náš výskumný a rozvojový tým a umožňuje nám inovovať naše výrobky každý rok. Dalo by sa povedať „Čím viac vieme o aloe vera, tým viac ju milujeme!“

DEFINOVANIE ŠTANDARDOV ODVETVIA

Spoločnosť Forever Living si stanovila celoživotný záväzok vám prinášať tie najlepšie produkty na svete. Máme na mysli viac než len efektívne, nákladovo efektívne produkty. Máme na mysli to najlepšie naprieč všetkými oblasťami a atribútmi.
OBJAVTE VIAC

PREHLIADKA ALOE VERA OF AMERICA

ALOE VERA OF AMERICA

Aloe Vera of America v Dallase je základným kameňom celej prevádzky ohľadom aloe vera vo svete. Odtiaľto kontrolujeme plantáže v Texase a Dominikánskej republike, spracovateľské zariadenie v Mission v Texase, ročnú produkciu aloe vera gélu s objemom viac než 30 miliónov litrov a výrobu mnohých našich úspešných radov produktov z aloe vera.
OBJAVTE VIAC

MILUJEM ALOE

AVA a tím svetovej úrovne

Ako neoddeliteľnú súčasť výroby, výskumu, vývoja a celosvetového predaja, spoločnosť Aloe Vera of America zostavila prvotriedny tím zamestnancov. Tím pracovitých, lojálnych a tvrdo pracujúcich ľudí, v ktorom sú mnohí už viac ako 30 rokov. V celej organizácii sme všetci hrdí na fakt, že hráme neoddeliteľnú súčasť pri pomoci vytvoriť jedny z najúžasnejších produktov na svete. Je to úžasná práca!