Barbara Filiou

RITMISKĀ VINGROŠANA/GRIEĶIJA

Barbara Filliou ir viena no Grieķijas visveiksmīgākajām ritmiskajām vingrotājām, nesen kļūstot par grieķu čempioni Atēnās 2012. gadā. Barbara pārstāvēs Grieķiju 2016. gadā Rio olimpiskajās spēlēs.

Viņa ir piedalījusies vieglatlētikas kultūras asociācijas "Olympiakos Rythmos Argyroupolis" un ir Grieķijas Nacionālās Vingrošanas komandas locekle kopš 2008. gada.

Viņa sāka mācības vingrošanā sešu gadu vecumā Vingrošanas Asociācijā Nikea un tad Vingrošanas asociācijā Moschato. Filiou sacentās Bakou 2015. gadā pirmajās Eiropas spēlēs, kur viņa finišēja septītā as bumbu, septītā ar lenti un astotā klubos. 2015. gadā Štutgartē, viņa kvalificējās 2016. gada olimpiskajām spēlēm.

Kura persona jūs iedvesmo visvairāk?
Mana iedvesma nāk no manas ģimenes. Mani vecāki mani vadīja caur
dzīves vissmagākajām stundām, un viņi bija tur, lai sniegtu man savu atbalstu katram mērķim. VIņu mīlestība, pacietība un gudrība ir arī devusi man iespēju rūpēties par apkārtējiem bez bažām.
Kā jūs atpūtieties, kad neesat treniņos? Vai jums ir kāds vaļasprieks?
Mans vaļasprieks ir mūzika, deja, māksla un vides aizsardzības jautājumi. Esmu piedalījās projektā “Otrreizējās pārstrādes Vingrošanas iekārtas no Grieķijas Peldēšana Federācijas” un esmu Unicef biedrs.