Marcus Leach

WSPINACZKA WYSOKOGÓRSKA I KOLARSTWO / UK

Marcus Leach od najmłodszych lat chciał zostać sportowcem. Jego pierwszym dużym celem był udział w międzynarodowych zawodach rugby. Osiągnął go, reprezentując Walię na poziomie U18 oraz U19, występując m.in. podczas Pucharu Świata Juniorów. Od tamtej pory stawia sobie coraz większe wyzwania.

Czy to wspinaczka na Kilimandżaro i Mont Blanc, czy pokonanie trasy wyścigu Paris-Roubaix oraz Tour du Mont Blanc, każdy krok wiódł do czegoś większego. Teraz Marcus ma dwa cele: zdobyć Mount Everest i przejechać pełną trasę wyścigu Tour de France, podczas jednej z imprez organizowanych przez wybrane firmy dla kolarzy amatorskich.

Bez którego produktu Forever Living nie wyobrażasz sobie życia?
Nie mógłbym żyć bez ARGI+; to z pewnością najlepszy suplement sportowy, jakiego używałem. Z dobrodziejstw produktów Forever korzystam już od ponad 20 lat, kiedy to w wieku 10 lat, zacząłem pić miąższ. Jednak patrząc ze sportowego punktu widzenia, największy wpływ miało na mnie właśnie ARGI+.

Co cię motywuje w trudnych chwilach?
W trudnych chwilach moim motywatorem staje się strach przed porażką. Niewiele jest potężniejszych emocji niż cierpienie i ból, kiedy walczysz o sukces. Najlepszymi lekcjami, takimi, z których nauczyłem się najwięcej, nie były sukcesy i zwycięstwa, ale porażki i przegrane. Wyciągnąłem z nich nie tylko naukę, ale i uczucia, które teraz mogę wykorzystać jako siłę napędową.