Mike Butterworth

MARATON/WIELKA BRYTANIA

Mike Butterworth od lat jest pasjonatem biegania. W swoim czasie startował w półmaratonach, maratonach, a nawet w ultramaratonach. Zabiegany tryb życia i obowiązki rodzinne spowodowały, że po czterdziestce Mike’owi trudno było zachować dobrą kondycję. Kiedy Mike poznał program F.I.T., skorzystał z szansy, by zaangażować się w jego realizację i wrócić do formy.

Jako biegacz, Mike był przyzwyczajony do wyznaczania sobie celów związanych z dystansem do przebycia, więc w programie F.I.T. też postawił sobie dwa cele: docelowy ciężar ciała i docelowy poziom tkanki tłuszczowej. Po 69 dniach oba cele były osiągnięte, a Mike całkowicie zmienił swój styl życia. Nie trzeba dodawać, że potwierdza, iż wygląda lepiej i czuje się lepiej.
Wybierz jeden produkt Forever Living, bez którego nie wyobrażasz sobie życia?
Program F.I.T. pomógł mi „poukładać” styl życia; w kolejnych latach na pewno nie przestane dążyć do jak najzdrowszego życia. Zmiany w suplementacji, diecie i treningach przyniosły poprawę, gdybym jednak musiał wybrać tylko jeden produkt, który miał największe znaczenie, byłaby to Garcinia. Mój poziom energii jest o wiele bardziej wyrównany, co mnie bardzo cieszy pod każdym względem.
Jak odkryłeś Szansę Forever?
Lindsey i ja dołączyliśmy do Forever w marcu 2018 r., kiedy jedna z uczestniczek prowadzonych przez Lindsey zajęć pilates poleciła jej Phila Pickles’a (naszego obecnego sponsora). Prowadziłem wtedy biznes fitness DVD, a Lindsey miała kalendarz zapełniony kursami i indywidualnymi lekcjami pilates. Lindsey dostrzegła, że to świetny sposób, by dodatkowo pomóc klientom zachować dobre zdrowie i natychmiast skorzystała z szansy. Forever dało nam elastyczność, by łączyć różną działalność biznesową, a jednocześnie pozostać w formie. Kondycja zawsze była dla nas ogromnie ważna, ale przy natłoku pracy i przy małych dzieciach nie zawsze mogliśmy o nią właściwie zadbać.