Rellu Pats

ZUMBA/Apvienotie Arābu Emirāti

Rellu Pats ir bijis dejotāja visu savu dzīvi. Kā jauna dejotāja, Rellu sapņoja kļūt par profesionālu flamenko dejotāju. Diemžēl viņas profesionālā karjera tika apturēta bērnībā ceļa savainojuma dēļ. No tā brīža, viņa ir veikusi negaidītus pagriezienus, lai izrautos no tāda bēdu stāvokļa.

Tas bija līdz brīdim, kad viņa redzēja reklāmu par Zumbu® un viņa saprata, ka tā vārētu būt karjera, ko viņi tik ļoti mīl. Viņa atrada instruktoru un atrada savu lomu. Viņa nesen tika uzaicināta uzstāties Zumbas® Instruktoru Sanāksmē Orlando, Florida ar citiem instruktoriem.

Kura persona iedvesmo jūs visvairāk?
Tas būs mans mentors un iedvesmas avots Steve Boedt. Steve ir Zumba® izglītošanas speciālists ar ar lielu karjeru fitnesa darbā ar Reebok un Nike. Viņa, kā instruktora spēks slēpjas apmācības vienkāršībā, motivējošā personībā un zināšanās, kas viņam ir. Pat ar iegūto pieredzes salvu, viņš joprojām ir pamatots un pazemīgs, ļaujot zināšanām runāt pašām par sevi. Steve ir arī supergars un izvēlas redzēt labo un pozitīvo ap viņu.

Kas notivē jūs izaicinājuma laikā? ZInāšanas ir visa notiekošā iemesls un es mācos no grūtībām. Viss no pagātnes ir padarījii mani par to kas es esmu šodien. Varbūt ne vienmēr viegli realizēt lietas, bet beigās tas viss saliekas pa vietām.