10 důvodů, proč milujeme aloe vera

Naše Forever produkty z aloe vera milujeme z mnoha důvodů. Zde je 10 nejlepších z nich!


10. Naše aloe se netestuje na zvířatech.


Společnost Forever je proti pokusům na zvířatech a zavázala se, že testování na zvířatech nebude provádět v žádné části svého dodavatelského řetězce. Jsme hrdí na to, že máme akreditaci programu Leaping Bunny Program, který potvrzuje, že v žádné fázi vývinu produktů nebylo provedeno testování na zvířatech. Více informací o programu Leaping Bunny Program najdete na stránce leapingbunny.org.


9. Aloe vera podporuje zdravé trávení.


Díky aloe vera si budete moci vychutnat jídla, které máte rádi. Má přirozené čistící schopnosti, které trávicímu traktu pomáhají vstřebávat živiny do krevního oběhu, přičemž zároveň podporují nárůst přátelských bakterií ve střevech.


8. Aloe vera má schopnost poskytnout rychlou úlevu.


Jedním z nejznámějších způsobů využití aloe vera je zmírnění spálení od slunce. No věděli jste, že aloe vera dokáže poskytnout úlevu i při jiných drobných popáleninách, řezných ranách, odřeninách a podráždění pokožky? Vyzkoušejte Aloe First™ Spray, který zklidní i citlivou pokožku.


7. Aloe vera podporuje imunitní systém.


Aloe vera obsahuje jedinečné polysacharidy a jiné živiny, které pomáhají modulovat a podporovat imunitní systém.


6. Aloe vera podporuje zdraví zubů a dásní.


Milujeme zářivé, zdravé úsměvy. Aloe vera je mimořádně prospěšné pro ústní dutinu a dásně. Jedna nebo dvě dávky gelu Forever Aloe Vera Gel™ denně mohou přispět ke zdravé ústní hygieně. Zubní pasta Forever Bright™ Toothgel obsahuje jen ty nejkvalitnější složky včetně přirozené mentolové a mátové příchutě, díky které budete mít v ústech pocit svěžesti a čistoty.


5. Aloe vera dokáže pomoci bojovat proti příznakům stárnutí.


Aloe vera poskytuje stavební materiály na tvorbu a udržování zdravé pokožky a pomáhá v boji proti příznakům stárnutí. V produktech péče o pleť značky Forever se navíc spojuje příroda s vědou, aby byly tyto výhody co nejvýraznější. Zpevňující sérum infinite by Forever™ Firming serum je nový oblíbený přípravek, který obsahuje vysokou koncentraci aloe vera a jeden z nejpozoruhodnějších vědeckých objevů, který napodobuje přirozený proces v pokožce s cílem zlepšit její pružnost.


4. Mnohé naše produkty jsou v souladu se zásadami košer, halal a islámskými pravidly.


Jsme nadšeni, že naše produkty slouží lidem z různých kultur na celém světě, proto jsme hrdí, že nabízíme výběr produktů, které jsou v souladu se zásadami košer, halal a islámskými pravidly. Košer produkty musí splňovat velmi přísné normy kvality a čistoty, proto jsme hrdí, že mnohé z našich produktů patří do této kategorie. Halal produkty musí také dodržovat přísné normy a podrobovat se kontrolám kvality. Společnost Forever na mnoha svých produktech hrdě prezentuje symboly těchto certifikací.


3. Naše aloe získalo jako první pečeť uznání od rady IASC za konzistenci a čistotu.


Mezinárodní vědecká rada pro aloe - International Aloe Science Council (IASC) byla založena v roce 1981 s cílem zajistit dodržování etických postupů v oblasti výroby aloe vera. Produkt Forever Aloe Vera Gel™ získal jako první pečeť IASC 's Seal of Approval - pečeť uznání kvality od rady IASC, neboť nejen splnili, ale až překročili normy konzistence a čistoty.


2. Naší prioritou je kvalita.


Ve společnosti Forever velmi tvrdě pracujeme na tom, abychom vytěžili z našeho aloe vera to nejlepší. Když se dostane do našich zařízení, podrobuje se pečlivému testování kvality. Společnost Forever ročně provede celkem více než 1,5 milionu testů kvality. To se rovná jednomu testu každých dvacet sekund!


1. Jsme vlastníky procesu od jeho počátku po konec.


Z polí po proces balení - věnujeme se všemu. Na svých plantážích se o našich 50 milionů rostlin aloe vera staráme s láskou. Místní farmáři rostliny pečlivě pěstují a ručně sklízejí zralé listy aloe. Potom během několika hodin od sběru jemně oddělí účinný gel z aloe vera od listu, abychom získali ty nejvýživnější vlastnosti vnitřního listu.


Existuje tolik důvodů milovat aloe vera - od jeho výhod po jeho krásu. Vyzýváme vás, abyste během tohoto února nadále dělily o svou lásku k aloe pomocí hashtag #HowDoYouAloe na sociálních sítích.

Související produkty