5 powodów, dla których kochamy aloes

Luty postrzegany jest jako miesiąc miłości – w końcu w samym jego środku wypadają Walentynki. My skorzystaliśmy z okazji, by pomyśleć o tych wszystkich powodach, dla których tak bardzo kochamy nasze produkty aloesowe. Oto nasze ulubione!

5. Nasz aloes nie jest testowany na zwierzętach.

Forever jest przeciwne testom na zwierzętach i konsekwentnie nie stosuje takich praktyk na żadnym etapie łańcucha produkcyjnego. Jesteśmy dumni z akredytacji Programu Leaping Bunny, która poświadcza, że ​​na żadnym etapie rozwoju produktu nie prowadzono żadnych testów na zwierzętach. Aby uzyskać więcej informacji o programie Leaping Bunny, wejdź na leapingbunny.org


4. Wiele naszych produktów oznaczone jest symbolem koszerności, halal i islamską pieczęcią aprobaty.


Cieszymy się, że nasze produkty służą ludziom z całego świata i różnych kultur. Jesteśmy dumni, że w naszej ofercie są produkty z certyfikatem koszerności, halal lub islamską pieczęcią aprobaty. Produkty koszerne muszą spełniać bardzo rygorystyczne standardy jakości i czystości, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że wiele naszych produktów należy do tej kategorii. Produkty halal również muszą sprostać rygorystycznym normom i kontrolom jakości. Forever z dumą prezentuje symbole tych certyfikatów na wielu produktach.


3. Nasz aloes jako pierwszy otrzymał pieczęć aprobaty IASC, przyznawaną za jakość i czystość.

Międzynarodowa Rada Naukowa ds. aloesu (IASC - International Aloe Science Council) powstała w 1981 r., aby zadbać o przestrzeganie etycznych praktyk w branży aloe vera. Forever Aloe Vera Gel był pierwszym produktem, któremu przyznano pieczęć aprobaty IASC – nie tylko spełnił, ale również przewyższył wymogi jakości i czystości.


2. Naszym priorytetem jest jakość.


W Forever ciężko pracujemy, aby przelać potęgę aloesu do naszych produktów. Kiedy aloes trafia do naszych zakładów, przechodzi bardzo dokładne testy kontroli jakości. W ciągu roku Forever przeprowadza łącznie ponad 1,5 miliona testów jakości, co średnio oznacza jeden test co dwadzieścia sekund!


1. Ściśle kontrolujemy cały proces wytwórczy – od początku do końca.


Począwszy od pól uprawnych do procesu pakowania, sami wszystkim się zajmujemy. Na plantacjach z miłością dbamy o 50 milionów krzewów aloe vera. Lokalni farmerzy umiejętnie pielęgnują rośliny i ręcznie zbierają dojrzałe liście aloesu. Następnie, w ciągu kilku godzin od zbioru, delikatnie oddzielają cenny miąższ aloe vera z wnętrza liścia od skórki.


Jest wiele powodów, aby kochać aloe vera, począwszy od jego właściwości aż po urodę. W lutym zachęcamy Cię do dalszego dzielenia się miłością do aloesu w mediach społecznościowych z hasztagiem #HowDoYouAloe.

Powiązane produkty