10 dôvodov, prečo milujeme aloe vera

Naše Forever produkty z aloe vera milujeme z mnoha dôvodov. Tu je 10 najlepších z nich!

10. Naše aloe sa netestuje na zvieratách.

Spoločnosť Forever je proti testovaniu na zvieratách a zaviazala sa, že testovanie na zvieratách nebude vykonávať v žiadnej časti svojho dodávateľského reťazca. Sme hrdí na to, že máme akreditáciu programu Leaping Bunny Program, ktorý potvrdzuje, že v žiadnej fáze vývinu produktov sa nevykonávalo testovanie na zvieratách. Viac informácií o programe Leaping Bunny Program nájdete na stránke leapingbunny.org

9. Aloe vera podporuje zdravé trávenie.

Vďaka aloe vera si budete môcť vychutnať jedlá, ktoré máte radi. Má prirodzené čistiace schopnosti, ktoré tráviacemu traktu pomáhajú vstrebávať živiny do krvného obehu, pričom zároveň podporujú nárast priateľských baktérií v črevách.

8. Aloe vera má schopnosť poskytnúť rýchlu úľavu.

Jedným z najznámejších spôsobov využitia aloe vera je zmiernenie spálenia od slnka. No vedeli ste, že aloe vera dokáže poskytnúť úľavu aj pri iných drobných popáleninách, rezných ranách, odreninách a podráždení pokožky? Vyskúšajte Aloe First™ Spray, ktorý upokojí aj citlivú pokožku. 

7. Aloe vera podporuje imunitný systém.

Aloe vera obsahuje jedinečné polysacharidy a iné živiny, ktoré pomáhajú modulovať a podporovať imunitný systém. 

6. Aloe vera podporuje zdravie zubov a ďasien.

Milujeme žiarivé, zdravé úsmevy. Aloe vera je mimoriadne prospešné pre ústnu dutinu a ďasná. Jedna alebo dve dávky gélu Forever Aloe Vera Gel™ denne môžu prispieť k zdravej ústnej hygiene. Zubná pasta Forever Bright™ Toothgel obsahuje len tie najkvalitnejšie zložky vrátane prirodzenej mentolovej a mätovej príchute, vďaka ktorej budete mať v ústach pocit sviežosti a čistoty.

5. Aloe vera dokáže pomôcť bojovať proti príznakom starnutia.

Aloe vera poskytuje stavebné materiály na tvorbu a udržiavanie zdravej pokožky a pomáha v boji proti príznakom starnutia. V produktoch starostlivosti o pleť značky Forever sa navyše spája príroda s vedou, aby boli tieto výhody čo najvýraznejšie. Spevňujúce sérum infinite by Forever™ firming serum je nový obľúbený prípravok, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu aloe vera a jeden z najpozoruhodnejších vedeckých objavov, ktorý napodobňuje prirodzený proces v pokožke s cieľom zlepšiť jej pružnosť.

4. Mnohé naše produkty sú v súlade so zásadami kóšer, halal a islamskými pravidlami.

Sme nadšení, že naše produkty slúžia ľuďom z rôznych kultúr na celom svete, preto sme hrdí, že ponúkame výber produktov, ktoré sú v súlade so zásadami kóšer, halal a islamskými pravidlami. Kóšer produkty musia spĺňať veľmi prísne normy kvality a čistoty, preto sme hrdí, že mnohé z našich produktov patria do tejto kategórie. Halal produkty musia tiež dodržiavať prísne normy a podrobovať sa kontrolám kvality. Spoločnosť Forever na mnohých svojich produktoch hrdo prezentuje symboly týchto certifikácií.  

3. Naše aloe získalo ako prvé pečať uznania od rady IASC za konzistenciu a čistotu.

Medzinárodná vedecká rada pre aloe - International Aloe Science Council (IASC) bola založená v roku 1981 s cieľom zaistiť dodržiavanie etických postupov v oblasti výroby aloe vera. Produkt Forever Aloe Vera Gel™ získal ako prvý pečať IASC’s Seal of Approval - pečať uznania kvality od rady IASC, keďže nielen splnili, ale až prekročili normy konzistencie a čistoty.

2. Našou prioritou je kvalita.

V spoločnosti Forever veľmi tvrdo pracujeme na tom, aby sme vyťažili z nášho aloe vera to najlepšie. Keď sa dostane do našich zariadení, podrobuje sa starostlivému testovaniu kvality. Spoločnosť Forever ročne vykoná spolu viac než 1,5 milióna testov kvality. To sa rovná jednému testu každých dvadsať sekúnd!

1. Sme vlastníkmi procesu od jeho začiatku po koniec.

Z polí po proces balenia – venujeme sa všetkému. Na svojich plantážach sa o našich 50 miliónov rastlín aloe vera staráme s láskou. Miestni farmári rastliny starostlivo pestujú a ručne zberajú zrelé listy aloe. Potom v priebehu niekoľkých hodín od zberu jemne oddelia účinný gél z aloe vera od listu, aby sme získali tie najvýživnejšie vlastnosti vnútorného listu.

Existuje toľko dôvodov milovať aloe vera – od jeho výhod po jeho krásu. Vyzývame vás, aby ste sa počas tohto februára aj naďalej delili o svoju lásku k aloe pomocou hashtagu #HowDoYouAloe na sociálnych sieťach.

Súvisiace produkty