2x váš Eagle Manager's Retreat

Největším přínosem stát se Eagle manažerem je to, co tento status přináší vašemu podnikání. Eagle manažeři vydělávají více, vytvářejí větší týmy, mají vyšší příjem z maloobchodních prodejů a s vysokou pravděpodobností budou pokračovat v získávání větších motivačních programů podle marketingového plánu Forever a dále tak rozšiřovat své Forever podnikání. Ve skutečnosti 67% těch, kteří se kvalifikují na Eagle manažera, pokračuje v kvalifikaci na Chairman 's Bonus, který je naším největším motivačním programem.


Ti, kteří splňují podmínky pro Eagle manažera, se kvalifikují na Eagle Manager's Retreat v některé z krásných destinaci z celého světa. Eagle manažeři tam mají přístup k špičkovým školením od členů Forever Global Leadership klubu, ke školením od výkonného týmu Forever, jakož i možnost sdílet mezi sebou osvědčené podnikatelské zkušenosti z celého světa!


Tento úžasný motivační program právě dostal 2x tak lepší možnosti, než dosud. Od roku 2019 si Eagle manažeři budou moci vybrat svou destinaci! Eagle manažeři, kteří se kvalifikují poprvé, budou cestovat do Dallasu a zažijí turné po Aloe Vera of America, výrobních zařízeních Forever. Věříme, že je důležité, aby se jako budovatelé Forever podnikání dozvěděli více o vertikální integraci společnosti Forever v jednom z domovů společnosti Forever. Kvalifikujte se poprvé na pozici Eagle manažera a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!


Byli jste už v minulosti kvalifikovaní na pozici Eagle manažera? Naši zkušení Eagle manažeři budou mít možnost navštívit Pattayu v Thajsku - letovisko na východním pobřeží Thajska! Pattaya se může pochlubit krásnými plážemi a tradičními kulturními zážitky v rušném městě a bude sloužit jako školicí domov pro Eagle manažery, který se již v minulosti alespoň jeden krát kvalifikovali.


Kvalifikace na Eagle manažera 2019 probíhá od 1. května 2018 do 30. dubna 2019. Klikněte sem a dozvíte se více o tom, jak se můžete kvalifikovat a připojit se k nám v roce 2019 v Dallasu nebo Pattaye!