2x váš Eagle Manager's Retreat

Najväčším prínosom stať sa Eagle manažérom je to, čo tento status robí pre vaše podnikanie. Eagle manažéri zarábajú viac, vytvárajú väčšie tímy, majú vyšší príjem z maloobchodných predajov a s vysokou pravdepodobnosťou budú pokračovať v získavaní väčších motivyčných programov podľa marketingového plánu Forever a ďalej tak rozširovať svoje Forever podnikanie. V skutočnosti 67% tých, ktorí sa kvalifikujú na Eagle manažéra, pokračuje v kvalifikácii na Chairman’s Bonus, ktorý je naším najväčším motivačným programom.


Tí, ktorí spĺňajú podmienky na Eagle manažéra, sa kvalifikujú aj na Eagle Manager's Retreat v niektorej z krásnych destinácii z celého sveta. Eagle manažéri tam majú prístup k špičkovým školeniam od členov Forever Global Leadership klubu, ku školeniam od výkonného tímu Forever, ako aj možnosť zdieľať medzi sebou osvedčené podnikateľské skúsenosti z celého sveta!


Tento úžasný motivačný program práve dostal 2x tak lepšie možnosti, ako doteraz. Od roku 2019 si Eagle manažéri budú môcť vybrať svoju destináciu! Eagle manažéri, ktorí sa kvalifikujú prvý krát, budú cestovať do Dallasu a zažijú turné po Aloe Vera of America, výrobných zariadeniach Forever. Veríme, že je dôležité, aby sa ako budovatelia Forever podnikania dozvedeli viac o vertikálnej integrácii spoločnosti Forever v jednom z domovov spoločnosti Forever. Kvalifikujte  sa prvý krát na pozíciu Eagle manažéra a nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť!


Boli ste už v minulosti kvalifikovaní na pozíciu Eagle manažéra? Naši skúsení Eagle manažéri budú mať možnosť navštíviť Pattayu v Thajsku - letovisko na východnom pobreží Thajska! Pattaya sa môže pochváliť krásnymi plážami a tradičnými kultúrnymi zážitkami v rušnom meste a bude slúžiť ako školiaci domov pre Eagle manažérov, ktorý sa už v minulosti aspoň jeden krát kvalifikovali.


Kvalifikácia na Eagle manažéra 2019 prebieha od 1. mája 2018 do 30. apríla 2019. Kliknite sem a dozviete sa viac o tom, ako sa môžete kvalifikovať a pripojiť sa k nám v roku 2019 v Dallase alebo Pattaye!