Forever İşinizdeki, Muhteşem Başarı için 3 Adım

Hangi seviyede başarı elde ettiğiniz önemli değil, öğrenmeyi ve büyümeyü asla bırakmamalısınız. Her zaman harika olmak, daha iyi olmak ve durdurulamaz olmak için daha fazla şey yapabilirsiniz.

Size yardımcı olacak verebileceğim en iyi ipuçlarım şunlardır:

1. Korkularınız ile Yüzleşin

Kendi davranış kalıplarınıza ve düşüncelerinize bir göz atın. Sizin için ne gerekenleri, hedeflerinize ilerleme sağlamanız engellenmiş mi? Başarının sizin için değil de başkaları için olduğu anlamına geldiğini mi söylüyorsunuz?

Veya belki de belli bir başarı düzeyi elde ettiniz ve kendinizi kayıtsız buluyorsunuz, çünkü bilinmeyenlerin içinde yatan şeylerden korkuyorsunuz? Sınırlı inancınız ne olursa olsun, korkuyu, yok saydığınızda daha fazla güce sahiptir.

Bir gelişme yaratmak için korkunuzun önce adını belirlemeyi vermeyi seçin.

Sonra, buradan farklı şeyler yapacağınıza karar verin.

Ardından, negatif düşüncenizi veya inancınızı daha kuvvetli olumlu bir şeyle değiştirin ve başarınıza destek olmak için her gün kendinize söyleyebileceğinizden emin olun.

2. Minnettar olun ve Paylaşın

İşinize getirdiğiniz enerji ve içindeki ilişkiler ve durumlar, oluşturduğunuz sonuç ve sonuçların türüne büyük oranda etki eder. Olumlu, nazik ve mutlu insanlar daha iyi ilişkiler kurma ihtimalinin daha yüksektir ve daha üretkenlerdir.

Güne enerjik ve eğlenceli şekilde başlayın.

Değer yaratmak ve vermek için 1: 1'ler veya İş Sunumları hazırlayın.

Başarı yolculuğundaki her adım ve her satış, takım üyesi ve olumlu sohbette minnettar olan kişinin olmasını sağlayın.

Kim olduğunuzdan ve gösterdiğinizden siz sorumlu olduğunuzda, daha fazla başarı demektir ve yolculuğun tadını çıkarın.

Bu hafta nerede antrenman yapabilirsin?

3. Daha Büyük Başarı Bekleyin

Başarı beklerseniz, onu yaratırsınız. Bu nedenle, neden vasat bir başarı yerine büyük başarı beklemiyorsunuz? Zihniniz içeri girmeniz için bir vizyon yaratmak için o kadar güçlü ki, daha büyük şeyleri görmek için zihninizi ne kadar gererseniz, inancınız o kadar çok artar. Her zaman kolay olmayabilir, ancak kendinizin en büyük, en parlak, en iyi halini görselleştirerek potansiyelinizi görmenize ve gerçekleğinizi eşleştirmenize yardımcı olacaktır.

En iyi benliğiniz için vizyonunuzu yazmak için 20 dakikanızı ayırın - mümkün olduğunca büyük ve cesur olun!

Bu 3 basit adımı tutarlı bir şekilde harekete geçirin ve Forever'ın muhteşem başarısını destekleyen kazanan bir zihniyet için yolunuza çıkın.

Şükranlarımla,
Pozitif Psikolog MSc BSc CTLLS IPPA
Hay House Yazar ve Başarı Koçu