3 soļi uz izspaidīgiem panākumiem jūsu Forever biznesā

Nav svarīgi, kurā panākumu līmenī jūs esat, nekad nepārtrauciet mācīties, un jūs nekad neapstādināsiet izaugsmi.  Vienmēr variet darīt kaut ko vairāk, lai būtu labāk, lai būtu neapturami.

Šie būs mani padomi, kas jums varētu palīdzēt:

1. Esi reāls pret savām bailēm

​Paskaties uz savu uzvedības veidu un domām – kas uznāk atkal un atkal, kas novirza jūs no mērķa kursa? Vai jūs sev iestāstat, ka panākumi ir domāti priekš citiem, nevis priekš sevis?Vai, iespējams, jūs sasniedzat konkrētu panākumu līmeni un kļūstat pašapmierināti, jo baidaties no tā kas slēpjas aiz nezināmā? Lai kāda būtu jūsu ierobežotā pārliecība, jūsu bailēs ir lielāka enerģija, kad jūs tās ignorētat.

Lai izveidotu izrāvienu, izvēlaties VĀRDU savām pirmajām bailēm – apzinieties to, ko jūs sakāt sev, kas ierobežo vai iznīcina.

Nākamais, IZLEM darīt lietas savādāk.

Tad, AIZVIETO negatīvās domas vai ticību ar kautko pozitīvu un apstiprinošu, lai katru dienu varētu teikt, ka nostipriniet savus panākumus.

2. Esiet pateicīgi un dodoši 

​Enerģija, ko saņemat no sava biznesa, attiecības un situācijas no tā, spēcīgi iedarbojas uz rezultātu un iznākumu, kādu izveidojat. Cilvēki, kuri ir pozitīvi, laipni un laimīgi, ir lielāka iespēja veidot labākas attiecības un ražīgākus panākumus.

Esiet persona, kas visu dienu rada enerģiju un jautrību.

Esiet persona, kas atbalsta savas 1:1 vai Biznesa prezentācijas ar nodomu radīt vērtību un sniegt.

Esiet persona, kura ir pateicīga par katru soli ceļā uz panākumiem, par katru pārdošanu, komandas locekli, un pozitīvām sarunām.

Kad būsiet atbildīgs par to kas esat un kā jūs sevi parādiet, jūs variet sagaidīt vairāk panākumu un arī izbaudīt šo ceļu uz panākumiem.

Ko jūs šonedēļ darīsiet šī labā?

3. Sagaidiet lielākus panākumus

Ja jūs gaidat panākumus, tad jūs tos sagaidīsiet. Tādēļ, kāpēc negaidīt lielākus panākumus, nevis tikai viduvējus? Jūsu prāts ir tik spēcīgs, lai radītu vīziju par katru soli, un jo vairāk darbināsiet prātu, lai redzētu lielākas lietas, jo vairāk jūsu ticība kāps, lai piepildītu tās. Tas ne vienmēr būs viegli, bet vizualizācija ir lielākais, spilgtākais, labākais veids, kā sev palīdzēt saskatīt savu potenciālu un realizēt savu vīziju.

Veltiet 20 minūtes laika, lai pierakstītu savu labāko vīziju – padariet to lielu un drosmīgu, cik iespējams!

Izmantojiet vienmēr šos 3 vienkāršos soļus darbībā, un jūs būsiet uz uzvarētāja domāšanas ceļa, kas nodrošinās ar iespaidīgiem panākumiem Forever biznesā.

Ar pateicību,
Positive Psychologist MSc BSc CTLLS IPPA
Hay House Author & Success Coach