Trzy kroki do spektakularnego sukcesu w biznesie Forever

Niezależnie od tego, jakie masz na swoim koncie sukcesy, nigdy nie przestajesz się uczyć i rozwijać. Zawsze możesz zrobić coś jeszcze, by być wielkim, lepszym i nie do zatrzymania.


Oto moje podpowiedzi, by ci pomóc:


1. Spójrz w oczy swoim strachom


Przyjrzyj się schematowi swoich zachowań i myśli – co się powtarza? Co hamuje twoje postępy w osiąganiu celów? Czy nie mówisz sobie przypadkiem, że sukces jest dla innych, a nie dla ciebie?


A może osiągnąłeś/-aś pewien sukces i zaczynasz spoczywać na laurach, bojąc się nieznanego? Jakiekolwiek przeświadczenie cię ogranicza, twój lęk ma tym większą moc, im bardziej go ignorujesz.


Aby wyrwać się z tego kręgu, najpierw musisz NAZWAĆ swój strach – określić, co takiego sobie mówisz, co cię ogranicza lub tłamsi.


Dalej, podejmij DECYZJĘ, by od tego momentu postępować inaczej.


Następnie ZASTĄP negatywną myśl czy przekonanie czymś pozytywnym i afirmującym, co powtarzane codziennie wesprze cię w sukcesie.


2. Bądź wdzięczny/-a i szczodry/-a


Energia, którą wnosisz w swój biznes oraz funkcjonujące w nim relacje i sytuacje mają ogromny wpływ na efekty i wyniki. Ludzie, którzy są pozytywni, uprzejmi i szczęśliwi budują lepsze relacje, a także są bardziej produktywni.


Bądź osobą, która wita dzień z energią i radością.


Bądź osobą, która przychodzi na spotkanie indywidualne lub Szansę na Biznes, by dodać mu wartości i je wzbogacić.


Bądź osobą, która jest wdzięczna za każdy krok na drodze do sukcesu, za każdą sprzedaż, członka zespołu i pozytywną rozmowę.


Kiedy odpowiadasz za to, kim jesteś i jak się prezentujesz, otwierasz się na większy sukces, a przy okazji cieszysz się podróżą.


Gdzie możesz to w tym tygodniu poćwiczyć?


3. Oczekuj większego sukcesu


Oczekując sukcesu, tworzysz go. Może więc zamiast umiarkowanego sukcesu oczekiwać ogromnego? Twój umysł ma potężną moc tworzenia wizji, w którą możesz wkroczyć. Im bardziej „rozciągasz” umysł myśląc z rozmachem, tym bardziej będzie też rosło twoje przekonanie, by temu sprostać. Może nie zawsze będzie to łatwe, ale wizualizacja najwspanialszej, najbystrzejszej, najlepszej wersji siebie pomoże ci dostrzec potencjał i tak ukształtować rzeczywistość, by go zrealizować.


Poświęć 20 minut na spisanie wizji swojego najlepszego ja – niech będzie ona jak największa i jak najśmielsza!


Wytrwale wcielaj te 3 proste wskazówki w życie, a znajdziesz się na drodze do zwycięskiego sposobu myślenia, który wspiera spektakularny sukces z Forever.


Z wdzięcznością,
Positive Psychologist MSc BSc CTLLS IPPA
Hay House Author & Success Coach

Powiązane produkty