39 let měníme životy

Dne 13. května 2017 bude společnosti Forever Living Products 39 let! Nemůžete uvěřit, jak ten čas letí?


Někteří špičkoví lídři našeho byznysu byli ve společnosti Forever od počátku. Sledovali, jak roste, jak se její byznys raketově šíří po celém světě, jak neustále přibývá lidí a každý rok vstupují na trh nové výrobky. Ostatní byli s námi po dobu 20 a více let, někteří přibližně 10 let a samozřejmě někteří z vás právě začínají.


Můžete si vzpomenout na citát: "Nejdůležitější nejsou léta ve vašem životě, ale život ve vašich letech."


Je to srozumitelný způsob jak říci, že to jsou momenty a vzpomínky z vašeho života, na kterých opravdu záleží nejvíce, a my toto přirovnání rádi používáme i ve Forever.


Mnoho úspěšných FBO nám ukázalo, že to, co je opravdu mocné, bez ohledu na to, kolik času máte za sebou, je vášeň, s jakou budujete svůj byznys s Forever. Množství práce vložené do každodenního života a láska k produktům a podnikání s Forever, kterou sdílíte s ostatními, je to, na čem skutečně záleží, ať už jste byli u společnosti 39 let, 10 let nebo dokonce jen jeden den.


U příležitosti těchto narozenin jsme na Forever opravdu pyšní, protože víme, že bez ohledu na to, jak dlouho s námi spolupracujete, jste součástí naší rodiny Forever a to stačí, abychom se cítili být výjimeční.


Navštivte Facebook, Twitter nebo Instagram, sdílejte, co vás udělalo #ForeverProud (pyšnými na Forever) a buďte s Forever bez ohledu na to, jak dlouho jste součástí jeho rodiny. Nezapomeňte použít hashtag!