Izmainītas dzīves jau 39.gadu

2017.gada 13.maijā Forever Living Products atzīmē 39 gadu jubileju! Spējat noticēt cik ātri rit laiks?

Daži no mūsu biznesa topa līderiem ir ar Forever kopš paša sākuma, redzot kā aug dalībnieku pūlis pasākumos, kā mūsu biznesa raķete riņķo apkārt pasaulei un kā jauni produkti ienāk tirgū katru gadu. Citi ir ar mums 20 ar astīti gadus, citi 10 gadus un, protams, daži no jums ir tikai pašā FLP ceļojuma sākumā. 

Vai atceraties citātu, "Tie nav dzīves gadi, kas jāskaita, tā ir dzīve jūsu gados." 

Tas ir veids kā izteikt neaizmirstamas atmiņas un piedzīvojumus, kurus esat veikuši savas dzīves laikā, kas jums ir svarīgas, bet mums patīk šo idealoģiju piemērot Forever. 

Daudz veiksmīgi Forever Biznesa īpašnieki ir pierādījuši mums, cik tas patiešām ir jaudīgi, neatkarīgi no tā, cik daudz laika jūs tam veltāt, cik liela ir aizraušanās un degsme, ar kuru jūs veidojat Forever biznesu. Darba apjoms, ko jūs veicat ikdienā, patika pret produktiem, ar kuru jūs dalāties un bizness, uz kuru var paļauties, vienalga vai jūs esat kompānijā 39 gadus, 10 gadus vai pat 1 dienu. 


Šī jubileja mums patiešām liek justies lepniem, jo mēs zinām, ka nav svarīgi cik ilgi jūs esat daļa no mūsu Forever ģimenes un ar to pietiek, lai justos īpaši.

Apmeklē Facebook, Twitter vai Instagram šodien un dalies ar to, kas padara tevi #ForeverProud esot ar Forever, neatkarīgi no tā cik ilgi esi mūsu kompānijā. Neaizmirsti lietot haštagu!